Njoftime

  Apartament 2+1 në shitje, pranë teatrit “Migjeni”

  Apartament 2+1 në shitje, pranë teatrit “Migjeni”

  75520.00 Euro €

  Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 118 m² pranë teatrit “Migjeni” në një pallat ...

  Shkodër, Shkodër

  Apartament 2+1 në shitje te Mahalla e Çakajve

  Apartament 2+1 në shitje te Mahalla e Çakajve

  54000.00 Euro €

  Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me vendndodhje: “Mahalla Cakajve”, pallat i ri (me ashenso...

  Shkodër, Shkodër

  Ambient biznesi për shitje në qendër të qytetit

  Ambient biznesi për shitje në qendër të qytetit

  Controlla con il venditore

  Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur në qendër të qytetit, sheshi “2 Prilli”. Ambie...

  Shkodër, Shkodër

  Tokë + shtëpi për shitje në Grudë

  Tokë + shtëpi për shitje në Grudë

  60000.00 Euro €

  Sun Real Estate ofron për shitje një dynym tokë të ndodhur në rrugën “Bridaga e Dytë”, Grudë e Re. Ku 100 m² ë...

  Shkodër, Shkodër

  Abissnet

  Abissnet

  Controlla con il venditore

  Festat e fundvitit bëhen më magjike me Abissnet! Abonohu tani dhe përfito dyfishim shpejtësie, duke filluar ng...

  Tiranë, Tiranë

  Ambient biznesi me qira tek ish-5 Heronjtë

  Ambient biznesi me qira tek ish-5 Heronjtë

  40000.00 Lek

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan në katin përdhe të ndodhur në qendër të qytetit të Shkodrës, tek ish-5...

  Shkodër, Shkodër

  Apartament 1+1 me qira në Rus

  Apartament 1+1 me qira në Rus

  15000.00 Lek

  Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 të ndodhur në Rus, pranë shkollës “10 Korriku”. Apartamenti n...

  Shkodër, Shkodër

  Kapanon për qira/shitje

  Kapanon për qira/shitje

  3000.00 Euro €

  Sun Real Estate ofron per shitje/qira nje kapanon/magazine qe pozicionohet buze rruges kryesore, nje ndertim c...

  Shkodër, Shkodër

  Apartament 2+1 në shitje tek Isa Boletini

  Apartament 2+1 në shitje tek Isa Boletini

  50000.00 Euro €

  Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në një pallat të ri tek Isa Boletini dhe me sipërfaqe prej...

  Shkodër, Shkodër

  Apartament 2+1 me qira tek ish-5 Heronjtë

  Apartament 2+1 me qira tek ish-5 Heronjtë

  250.00 Euro €

  Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur në qendër të qytetit, tek ish-5 Heronjtë. Apartame...

  Shkodër, Shkodër

  Ambient biznesi me qira pranë shkollës “Pashko Vasa”

  Ambient biznesi me qira pranë shkollës “Pashko Vasa”

  650.00 Euro €

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 160 m² e pozicionuar në katin përdhe të ndërtes...

  Shkodër, Shkodër

  Tokë + shtëpi private për shitje në Velipojë

  Tokë + shtëpi private për shitje në Velipojë

  100000.00 Euro €

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë të ndodhur në Vilun të Velipojës. Toka ka një sipërfaqe prej 500 m²....

  Shkodër, Shkodër

  Shtëpi private në shitje tek Ura e Thive

  Shtëpi private në shitje tek Ura e Thive

  130000.00 Euro €

  Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2+1 me adresë: tek Ura e Thive. Prona ka një sipërfaqe tot...

  Shkodër, Shkodër

  Abissnet

  Abissnet

  1490.00 Lek

  Jeni student? Ju duhet një internet i shpejtë dhe me një çmim të arsyeshëm? Çfarë jeni duke pritur? Hajdeni ta...

  Tiranë, Tiranë

  Dyqan në shitje te Kryqëzimi i Degës

  Dyqan në shitje te Kryqëzimi i Degës

  60000.00 Euro €

  Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan me një sipërfaqe të përgjithshme 60 m². Dyqani ndodhet në katin e d...

  Shkodër, Shkodër

  Tokë për shitje në Ndocej

  Tokë për shitje në Ndocej

  4000000.00 Lek

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me adresë në Ndocej, 100 metra larg unazës perëndimore të Shkodrës. ...

  Shkodër, Shkodër

  Ambient biznesi me qira në qendër të Shkodrës

  Ambient biznesi me qira në qendër të Shkodrës

  80000.00 Lek

  Sun Real Estate ofron me qira një objekt biznesi i cili ka qenë i përdorur më parë si lokal. Ambienti ka një s...

  Shkodër, Shkodër

  Kapanon me qira në lagjen “Skënderbeg”

  Kapanon me qira në lagjen “Skënderbeg”

  2000.00 Euro €

  Sun Real Estate ofron me qira një truall + kapanon me një sipërfaqe prej 1250 m², nga të cilat 904 m² i nxë ob...

  Shkodër, Shkodër

  Ambient biznesi me qira tek Spitali

  Ambient biznesi me qira tek Spitali

  70000.00 Lek

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur tek rruga “Kolë Heqimi”, pranë spitalit. Ambienti...

  Shkodër, Shkodër

  Vilë 2-katëshe për shitje në Shirokë

  Vilë 2-katëshe për shitje në Shirokë

  150000.00 Euro €

  Sun Real Estate ofron për shitje një vilë 2-katëshe 2+1 me vendndodhje në Shirokë afër restorant “Univers” dhe...

  Shkodër, Shkodër

  Apartament 2+1 me qira tek rruga e gjykatës

  Apartament 2+1 me qira tek rruga e gjykatës

  300.00 Euro €

  Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur tek rruga e gjykatës, ngjitur me ish-konsullatën I...

  Shkodër, Shkodër

  Tokë për shitje në Golem

  Tokë për shitje në Golem

  5500000.00 Lek

  Sun Real Estate ofron për shitje tokë të ndodhur afër Urës së Trenit, në Golem. Toka ka një sipërfaqe prej 2 d...

  Shkodër, Shkodër

  Apartament 2+1 me qira tek Prek Cali

  Apartament 2+1 me qira tek Prek Cali

  25000.00 Lek

  Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe 80 m² të ndodhur te Prek Cali. Apartamenti ndodh...

  Shkodër, Shkodër

  Ambient biznesi me qira

  Ambient biznesi me qira

  700.00 Euro €

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 160 m² në katin e dytë dhe me adresë: rruga “Re...

  Shkodër, Shkodër

  Truall në shitje,në rrugën e Gurazezëve

  Truall në shitje,në rrugën e Gurazezëve

  55000.00 Euro €

  Sun Real Estate ofron për shitje një truall me sipërfaqe 130 m² të ndodhur në një ndër lagjet më të vjetra të ...

  Shkodër, Shkodër