Kerkohen operatore per fushaten Telecom gjuha italiane

Icon Albania kerkon te punosoje agjent/e shitje per fushaten Telecom ne gjuhen italiane. Ofrojme: -Seriozitet dhe korrektesi per koleget dhe punonjesit tane. -Fleksibilitet ne orare dhe pagesa shume te kenaqshme per nje punesim part/time. - Ofrojme mundesine qe te shtoni te ardhurat tuaja me bonuse ...

400.00 Lek

  Tiranë, Tiranë, Shqiperi  

  Oferta pune  

  24/01/2018   

Icon Albania kerkon te punosoje agjent/e shitje per fushaten Telecom ne gjuhen italiane.
Ofrojme:
-Seriozitet dhe korrektesi per koleget dhe punonjesit tane.
-Fleksibilitet ne orare dhe pagesa shume te kenaqshme per nje punesim part/time.
- Ofrojme mundesine qe te shtoni te ardhurat tuaja me bonuse ditore,javore dhe mujore.
Kerkojme:
-Persona me ambicie per te qene gjithmone te Paret
-Te jene te komunikueshem dhe te jene te afte te bashkepunojne ne grup.
- Te kene eksperienca te meparshme ne call center
Te interesuarit mund te na kontaktojne ne nr. 0682063223, te dergoni nje CV tek adresa e emailit: hr@iconalbania.com ose mund te na vizitoni ne adresen tone: Rr. “Myslym Shyri” afer Karburant Gulf.