Oferta pune

Njoftime

  KERKOHET AGJENT FOREX APPERTURA

  KERKOHET AGJENT FOREX APPERTURA

  Controlla con il venditore

  Ke aftësi të shkëlqyera komunikimi dhe në shitjen përmes telefonatave? Je ambicioz dhe i orientuar në përmbush...

  Tiranë, Tiranë

  English Speaking CamGirl internet Model

  English Speaking CamGirl internet Model

  5.00 Euro €

  kerkoime vajza te moshave te ndryshme per internet model , nqs kuptoni anglisht dhe keni internet accsess po a...

  Tiranë, Tiranë

  specialiste byreku

  specialiste byreku

  Controlla con il venditore

  Kerkoj nje specialiste byreku me eksperience pune.Paga e kenaqshme.Te interesuarat te kontaktojne ne nr e tele...

  Tiranë, Tiranë

  Menaxher Shitje

  Menaxher Shitje

  Controlla con il venditore

  Kerkojme menaxher shitje per ne zyre & terren. Te jete me arsim te larte. Te kete te pakten 3 vjet eksperi...

  Tiranë, Tiranë

  Call Center

  Call Center

  E lire

  Cerchiamo operatori part-time o full-time per ampliare l’organico. Anche come secondo lavoro. Offriamo una ott...

  Tiranë, Tiranë

  Huadhënës i Huasë Emergjent këtu (Apliko)

  Huadhënës i Huasë Emergjent këtu (Apliko)

  10.00 Lek

  A keni nevojë për një hua? Apo keni nevojë për para urgjente për të zgjidhur problemet tuaja financiare? Mos s...

  Tiranë, Tiranë

  STIAMO CERCANDO PROPRIO TE !!! Cercasi URGENTEMENTE Agenti con esperienza per APERTURA E RETENTION

  STIAMO CERCANDO PROPRIO TE !!! Cercasi URGENTEMENTE Agenti con esperienza per APERTURA E RETENTION

  50000.00 Lek

  Siamo alla ricerca di agenti con esperienza per APERTURA E RETENTION. Opportunita’ per ognuno di avere success...

  Tiranë, Tiranë

  Ofrohet vend pune per Inxhinier Kimist

  Ofrohet vend pune per Inxhinier Kimist

  E lire

  Pespa Alumin Shpk, shoqëri Leader në prodhimin e sistemeve dhe produkteve të aluminit ve ne dispozicion pozici...

  Durrës, Durrës

  Ofrohet vend pune per Inxhinier

  Ofrohet vend pune per Inxhinier

  Controlla con il venditore

  Pespa Alumin Shpk, shoqëri Leader në prodhimin e sistemeve dhe produkteve të aluminit ve ne dispozicion pozici...

  Durrës, Durrës

  Ofrohet vend pune per Menaxher

  Ofrohet vend pune per Menaxher

  E lire

  Pespa Alumin Shpk, shoqëri Leader në prodhimin e sistemeve dhe produkteve të aluminit ve ne dispozicion pozici...

  Durrës, Durrës

  Recepsioniste

  Recepsioniste

  Controlla con il venditore

  Ne po kerkojme Recepsioniste per llogari te nje klientit, kompani sherbimesh ne Tirane. Kriteret baze jane: -T...

  Tiranë, Tiranë

  Punesim Infermier ne Gjermani

  Punesim Infermier ne Gjermani

  E lire

  Pozicioni: Infermier m/f Vendi i punes: Gjermani Pozicioni Infermieret qe ne kerkojme duhet te presin dhe te k...

  Tiranë, Tiranë

  Personalized Internet Assessor Albania

  Personalized Internet Assessor Albania

  Controlla con il venditore

  Are you looking for a job that gives you the opportunity to work with one of America’s top 100 most trusted Co...

  Tiranë, Tiranë

  Punë jashtë vendit

  Punë jashtë vendit

  6000.00 Euro €

  Menaxhmenti i SKYSPRING HOTEL dhe RESORT dëshirojnë të reklamojnë përmes këtij mediumi Vacancy-e pas punës në ...

  Tiranë, Tiranë

  Kerkojme Inxhinier Mekanik

  Kerkojme Inxhinier Mekanik

  Controlla con il venditore

  Kompania “ Agikons” nje nga Kompanite lider ne fushen e ndertimit kerkon: Inxhinier Mekanik Detyrat/Pergjegjes...

  Tiranë, Tiranë

  Kerkojme Specialit Tapicerie

  Kerkojme Specialit Tapicerie

  Controlla con il venditore

  Kompania Agikons lider ne fushen e ndertimit, po kerkon staf ne pozicionin "Specialist Tapicerie". Te interesu...

  Tiranë, Tiranë

  Kerkojme - Agjent Imobiliar i Jashtem

  Kerkojme - Agjent Imobiliar i Jashtem

  Controlla con il venditore

  Punesojme - Agjent Imobiliar i Jashtem. Kualifikimet: 1. Te kete mbaruar asimin e larte. 2. Te kete aftesi te ...

  Tiranë, Tiranë

  Kerkohet Menaxher i Mirembajtjes

  Kerkohet Menaxher i Mirembajtjes

  Controlla con il venditore

  Kompania S&D Invest po kerkon te rekrutoje staf ne pozicionin: Menaxher I mirembajtes DETYRAT: • Njohja sh...

  Kavajë, Tiranë

  Punesojme - Agjent Imobiliar i Jashtem

  Punesojme - Agjent Imobiliar i Jashtem

  Controlla con il venditore

  Punesojme - Agjent Imobiliar i Jashtem. Kualifikimet: 1. Te kete mbaruar asimin e larte. 2. Te kete aftesi te ...

  Tiranë, Tiranë

  Kerkojme Menaxher Restoranti

  Kerkojme Menaxher Restoranti

  Controlla con il venditore

  Kompania S&D Investment kerkon per Resortin e saj ne Sarande: Menaxher/e Restoranti Pershkrimi i punes: Me...

  Sarandë, Vlorë

  Kerkojme Food&Beverage Manager, paga deri ne 150.000 leke

  Kerkojme Food&Beverage Manager, paga deri ne 150.000 leke

  Controlla con il venditore

  Kompania “ S&D Invest” lider ne fushen e turizmit, per Projektin e Investimit afatgjate per resortet e saj...

  Sarandë, Vlorë

  Kerkojme Financier per ne Sarande

  Kerkojme Financier per ne Sarande

  Controlla con il venditore

  Shoqeria “ S&D Invest” kerkon te punesoje per ne Sarande: Menaxher /e Financiar Detyrat/Pergjegjesite • Me...

  Sarandë, Vlorë

  Kerkojme Menaxher Shitjesh

  Kerkojme Menaxher Shitjesh

  Controlla con il venditore

  Kompania “ S&D Invest” lider ne fushen e turizmit, per Projektin e Investimit afatgjate per resortet e saj...

  Sarandë, Vlorë

  Kerkojme Menaxher i Burimeve Njerezore

  Kerkojme Menaxher i Burimeve Njerezore

  Controlla con il venditore

  Kompania Agikons, lider në ndërtimim dhe zhvillimin e rezidencave, shpall pozicionin vakant “Menaxher të Burim...

  Tiranë, Tiranë

  Kerkojme te punesojme Agjente Forex

  Kerkojme te punesojme Agjente Forex

  50000.00 Lek

  Kompania jonë, 3EdeXen sh.p.k , po kërkon përfaqësues konkurues, ambiciozë, proaktiv të cilët shitjen e konsid...

  Tiranë, Tiranë