Punë e shërbime

Njoftime

  Financimi i para garantuar 100%

  Financimi i para garantuar 100%

  60000000.00 Euro €

  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Viber 002296...

  Fushë Kosovë, Prishtinë

  Ofrohet vend pune per Analist Tregu

  Ofrohet vend pune per Analist Tregu

  Controlla con il venditore

  Pespa Alumin Shpk, shoqëri Leader në prodhimin e sistemeve dhe produkteve të aluminit ve ne dispozicion pozici...

  Durrës, Durrës

  Kerkoj Operatore Call Center

  Kerkoj Operatore Call Center

  Controlla con il venditore

  Jeni duke kerkuar pune? Keni aftesi te mira ne komunikim? Nese po,te ftojme menjehere te jesh pjese e stafit t...

  Tiranë, Tiranë

  Financimi i para garantuar 100%

  Financimi i para garantuar 100%

  60000000.00 Euro €

  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Viber 002296...

  Fushë Kosovë, Prishtinë

  kerkohet me urgjence kamarier

  kerkohet me urgjence kamarier

  Controlla con il venditore

  kerkohet me urgjence kamarier me eksperience te merparshme pune ambienti i punes komod , paga dhe bakshishet e...

  Tiranë, Tiranë

  Punonjëse zyre në agjenci udhëtimesh

  Punonjëse zyre në agjenci udhëtimesh

  Controlla con il venditore

  Të interesuarat mund të na dërgojnë CV në adresën tonë të e-mailit: sunrealestate.al@gmail.com; në numrin +355...

  Shkodër, Shkodër

  Konkurs për punë

  Konkurs për punë

  800.00 Euro €

  Kompania Economic Development & Consulting ” shpk. është njëra ndër kompanitë më të mëdha në sektorin e nd...

  Tiranë, Tiranë

  Konsulente imobiliare

  Konsulente imobiliare

  Controlla con il venditore

  Sun Real Estate, agjenci imobiliare e specializuar në blerje, shitje dhe qira të pasurive të paluajtshme, ësht...

  Shkodër, Shkodër

  Dyqani për të gjitha ëndrrat tuaja

  Dyqani për të gjitha ëndrrat tuaja

  Controlla con il venditore

  A keni qenë të refuzuar nga banka për shkak se krediti juaj nuk i përmbush standardet e tyre? Ju jeni duke u p...

  Gjirokastër, Gjirokastër

  KREDITE, FINANCIMI, INVESTIME PER TE GJITHE: felixcryze@gmail.com

  KREDITE, FINANCIMI, INVESTIME PER TE GJITHE: felixcryze@gmail.com

  500.00 Euro €

  KREDITE, FINANCIMI, INVESTIME PER TE GJITHE: felixcryze@gmail.com // whatsapp 00229.65135064

  Klinë, Pejë

  ZGJIDHJA E QËNDRUESHME NË KRIZËN E VARFËRISË NË 72 ORË NË ITALI felixcryze@gmail.com

  ZGJIDHJA E QËNDRUESHME NË KRIZËN E VARFËRISË NË 72 ORË NË ITALI felixcryze@gmail.com

  1000.00 Euro €

  ZGJIDHJA E QËNDRUESHME NË KRIZËN E VARFËRISË NË 72 ORË NË ITALI felixcryze@gmail.com // whatsapp 00229.6513506...

  Lushnjë, Fier

  Huazimi i kredisë midis privatëve në nevojë

  Huazimi i kredisë midis privatëve në nevojë

  500.00 Euro €

  Huazimi i kredisë midis privatëve në nevojë urgjente prej € 1000 dhe € 950,000 serioze felixcryze@gmail.com //...

  Skënderaj, Mitrovicë

  hua

  hua

  1000.00 Euro €

  hua Mirëmëngjes Zotëri / Zonjë Ju jeni një ndërmarrje private ose biznesi prej € 2,000 deri në € 1, 5 milion p...

  Përmet, Gjirokastër

  Oferta e kredisë hyn në € 50000 në € 600000 felixcryze@gmail.com // whatsapp 00229.65135064

  Oferta e kredisë hyn në € 50000 në € 600000 felixcryze@gmail.com // whatsapp 00229.65135064

  500.00 Euro €

  Oferta e kredisë hyn në € 50000 në € 600000 felixcryze@gmail.com // whatsapp 00229.65135064

  Prizren, Prizren

  Ofrim i shpejtë i huadhënies

  Ofrim i shpejtë i huadhënies

  500.00 Euro €

  Ofrim i shpejtë i huadhënies Ofrimi i shpejtë i huadhënies me qëllim luftimin e varfërisë dhe përjashtim banka...

  Kavajë, Tiranë

  Pune nga shtepia

  Pune nga shtepia

  Controlla con il venditore

  Kompania ResMoney.win ju ofron për të fituar para për shikimin e njësive të reklamës dhe tërheqjen e referimev...

  Tiranë, Tiranë

  Ofrohet vend pune per Drejtues Marketingu

  Ofrohet vend pune per Drejtues Marketingu

  Controlla con il venditore

  Pespa Alumin ve ne dispozicion pozicionin vakant per Drejtues Marketingu! Kriteret që aplikanti duhet të plote...

  Durrës, Durrës

  Masazhiere

  Masazhiere

  Controlla con il venditore

  Kerkoj masazhiere mosha 30-40 vjec kontakt ose sms 0697773773

  Tiranë, Tiranë

  OFROHET VEND PUNE BANAKIERE

  OFROHET VEND PUNE BANAKIERE

  Controlla con il venditore

  Bar-Restorant Ferra and Co me vendndodhje ne Shkozet - Durres , kerkon te punesoje nje Banakiere Femer me krit...

  Durrës, Durrës

  Financimi i para garantuar 100%

  Financimi i para garantuar 100%

  60000000.00 Euro €

  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Viber 002296...

  Kurbin, Lezhë

  Financimi i para garantuar 100%

  Financimi i para garantuar 100%

  60000000.00 Euro €

  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Viber 002296...

  Durrës, Durrës

  Financimi i para garantuar 100%

  Financimi i para garantuar 100%

  60000000.00 Euro €

  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Viber 002296...

  Gjakovë, Gjakovë

  Operatore/Operator telefonik inbound me eksperiencë kërkohet për një hapje zyre të re në Vlorë

  Operatore/Operator telefonik inbound me eksperiencë kërkohet për një hapje zyre të re në Vlorë

  Controlla con il venditore

  Lider multinacionale në sektorin e shërbimit ndaj klientit për elektroshtëpiaket seleksionon 1 nëpunës/e /admi...

  Vlorë, Vlorë

  Financimi i para garantuar 100%

  Financimi i para garantuar 100%

  60000000.00 Euro €

  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Viber 002296...

  Elbasan, Elbasan

  Financimi i para garantuar 100%

  Financimi i para garantuar 100%

  600000000.00 Euro €

  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Viber 002296...

  Tiranë, Tiranë