Zyra e biznese

Njoftime

  Ambjent biznesi për shitje, në Pedonale

  Ambjent biznesi për shitje, në Pedonale

  30000.00 Euro €

  Sun Real Estate ofron për shitje një biznes (restorant) të ndodhur në një ndër zonat më të kërkuara dhe më të ...

  Shkodër, Shkodër

  Dyqan me qira, tek ish-5 Heronjtë

  Dyqan me qira, tek ish-5 Heronjtë

  75000.00 Lek

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me sipërfaqe 86.5 m² të ndodhur tek ish-5 Heronjtë. Dyqani është lehtë...

  Shkodër, Shkodër

  Financimi i para garantuar 100%

  Financimi i para garantuar 100%

  60000000.00 Euro €

  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Viber 002296...

  Kaçanik, Ferizaj

  Objekt biznesi, zona ish-Artistikes

  Objekt biznesi, zona ish-Artistikes

  62000.00 Euro €

  Sun Real Estate ofron në shitje një objekt dy katësh të ndodhur në zonën ish-Artistikes,1 km nga qendra e qyte...

  Shkodër, Shkodër

  Lokal me qira në Pedonale

  Lokal me qira në Pedonale

  600.00 Euro €

  Sun Real Estate ofron me qira një ambjent lokali të ndodhur në Pedonale. Lokali ofron një ambjent të bollshëm,...

  Shkodër, Shkodër

  Tirane, Japim me Qira Ambient Zyre ne Rr. Vaso Pasha, prane Gardes.

  Tirane, Japim me Qira Ambient Zyre ne Rr. Vaso Pasha, prane Gardes.

  1300.00 Euro €

  Tirane, Japim me Qira Ambient Zyre ne Rr. Vaso Pasha, prane Gardes. Ambient me siperfaqe 135m2, i shtruar ne p...

  Tiranë, Tiranë

  Ambient biznesi 2 katëshe

  Ambient biznesi 2 katëshe

  2000.00 Euro €

  Sun Real Estate ofron me qira një ambjent biznesi, dy katëshe të ndodhur në rrugen “Mirash Ivanaj”. Ndërtesa k...

  Shkodër, Shkodër

  Ambient biznesi për shitje, tek Shëtitorja e Molos.

  Ambient biznesi për shitje, tek Shëtitorja e Molos.

  6000.00 Euro €

  Sun Real Estate ofron për shitje një biznes me sipërfaqe 500m² të ndodhur në Shëtitoren e Molos. Prona përfshi...

  Shkodër, Shkodër

  Dyqan në shitje në Perash

  Dyqan në shitje në Perash

  29000.00 Euro €

  Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan me sipërfaqe 32 m² të ndodhur në Perash, te Baja e Vogël. Ndodhet n...

  Shkodër, Shkodër

  Tirane, JAP DYQAN ME QERA

  Tirane, JAP DYQAN ME QERA

  Controlla con il venditore

  Jap dyqan me qera perball ish fabrika e kpucve ne Don Bosko, Tirane. Qera mujore 30.000 leke te reja. Mund te ...

  Tiranë, Tiranë

  Super okazion!!!

  Super okazion!!!

  250000.00 Euro €

  Shitet Bar-Kafe ne gjendje pune, me klientele te rregullt prej me shume se 10 vjetesh.Ambjenti brenda me siper...

  Tiranë, Tiranë

  Dyqan me qira tek

  Dyqan me qira tek "Instituti"

  1000.00 Euro €

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan tek instituti. Ambienti ndodhet në katin I buzë rrugës kryesore dhe ka...

  Shkodër, Shkodër

  Dyqan me qira në Dërgut

  Dyqan me qira në Dërgut

  15000.00 Lek

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan në Dërgut, rruga “Fahri Ramadani”. Ambienti ndodhet në katin përdhe bu...

  Shkodër, Shkodër

  Ambient biznesi me qira në qendër të Shkodrës

  Ambient biznesi me qira në qendër të Shkodrës

  80000.00 Lek

  Sun Real Estate ofron me qira një objekt biznesi i cili ka qenë i përdorur më parë si lokal. Ambienti ka një s...

  Shkodër, Shkodër

  Ambient biznesi në shitje te Juridiku

  Ambient biznesi në shitje te Juridiku

  5800000.00 Lek

  Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur në katin e tretë dhe me sipërfaqe 51 m². Ambie...

  Shkodër, Shkodër

  Ambient biznesi për shitje përballë Fakultetit Juridik

  Ambient biznesi për shitje përballë Fakultetit Juridik

  4500000.00 Lek

  Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur në katin e tretë dhe me sipërfaqe 40 m². Ambie...

  Shkodër, Shkodër

  Ambient biznesi me qira në Pedonale

  Ambient biznesi me qira në Pedonale

  50000.00 Lek

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 20.3 m² të ndodhur në katin e dytë në një ndër ...

  Shkodër, Shkodër

  Ambient biznesi në shitje përballë Fakultetit Juridik

  Ambient biznesi në shitje përballë Fakultetit Juridik

  6000000.00 Lek

  Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur në katin e dytë dhe me sipërfaqe 52 m². Ambien...

  Shkodër, Shkodër

  3 dyqane për shitje në Zdrale

  3 dyqane për shitje në Zdrale

  120000.00 Euro €

  Sun Real Estate ofron për shitje 3 dyqane të ndodhur në Zdrale, në rrugën “Evlija Çelebiu”. Dy prej dyqaneve n...

  Shkodër, Shkodër

  Ambient biznesi me qira në Sarreq

  Ambient biznesi me qira në Sarreq

  350.00 Euro €

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me sipërfaqe 75 m² i ndodhur në kat të parë të pallatit në Sarreq, rru...

  Shkodër, Shkodër

  Ambient biznesi për shitje në qendër të Shkodrës

  Ambient biznesi për shitje në qendër të Shkodrës

  420000.00 Euro €

  Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur në qendër të Shkodrës, pas Rektoratit. Ambient...

  Shkodër, Shkodër

  Magazinë për shitje në Rrugë të Gjanë

  Magazinë për shitje në Rrugë të Gjanë

  30000.00 Euro €

  Sun Real Estate ofron për shitje një magazinë të ndodhur në katin nëntokësor në rrugë të gjanë, afër stadiumit...

  Shkodër, Shkodër

  Ambient biznesi me qira në qendër të qytetit të Shkodrës

  Ambient biznesi me qira në qendër të qytetit të Shkodrës

  50000.00 Lek

  Sun Real Estate ofron për qira një ambient biznesi me sipërfaqe 54 m², në katin e dytë të një ndërtese me vend...

  Shkodër, Shkodër

  Ambient biznesi me qira në qendër të Shkodrës

  Ambient biznesi me qira në qendër të Shkodrës

  35000.00 Lek

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 80 m² në qendër të Shkodrës, në rrugën “Student...

  Shkodër, Shkodër

  Dyqan në shitje te Kryqëzimi i Degës

  Dyqan në shitje te Kryqëzimi i Degës

  60000.00 Euro €

  Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan me një sipërfaqe të përgjithshme 60 m². Dyqani ndodhet në katin e d...

  Shkodër, Shkodër