Toka e ferma

Njoftime

  Truall prej 876m² ne shitje

  Truall prej 876m² ne shitje

  275000.00 Euro €

  Sun Real estate ofron per shitje nje truall me siperfaqe 876 m², me vendodhje ne Rr. "Lin Delia". Ne nje pjese...

  Shkodër, Shkodër

  TOKE NE SHITJE

  TOKE NE SHITJE

  21792.00 Euro €

  Sun Real Estate ofron për shitje Tokë/Arë me një sipërfaqe 363.2m² dhe me adresë: Velipojë, Baks-Rrjoll, (pas ...

  Shkodër, Shkodër

  TOKE NE SHITJE

  TOKE NE SHITJE

  411248.00 Euro €

  Sun Real Estate ofron per shitje nje toke me siperfaqe totale prej 2720 m² me adrese: L. Ahmet Haxhia, Rr. Bas...

  Shkodër, Shkodër

  Toke ne shitje, Velipoje

  Toke ne shitje, Velipoje

  37000.00 Euro €

  Sun Real Estate ofron per shitje nje toke ne Velipoje, te pozicionuar ne kah te Hotel 'Globi' dhe me dalje ne ...

  Shkodër, Shkodër

  TOKE NE SHITJE, LEZHE

  TOKE NE SHITJE, LEZHE

  320000.00 Euro €

  Sun Real Estate Ofron për shitje një Tokë + Arë me sipërfaqe, 8000m² me adresë: Tale, Lezhe dhe 2km e 500m nga...

  Lezhë, Lezhë

  Toke ne shitje ne Theth

  Toke ne shitje ne Theth

  75000.00 Euro €

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë/ me sipërfaqe totale prej 1515 m² dhe me adrese në Theth, Malesi e M...

  Malësi E Madhe, Shkodër

  Toke ne shitje ne Shiroke

  Toke ne shitje ne Shiroke

  20000.00 Euro €

  Sun Real Estate ofron per shitje nje truall te pozicionuar ne nje zone perfekte per ndertim me nje shtrirje te...

  Shkodër, Shkodër

  Truall ne shitje ne Boge

  Truall ne shitje ne Boge

  40000.00 Euro €

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me sipërfaqe totale prej 3135 m² dhe me adrese në Bogë, rrugës për T...

  Shkodër, Shkodër

  toke ne shitje

  toke ne shitje

  45000.00 Euro €

  Toke ne shitje ose me qera Ne zonen e fshatit Poro me dokumenta Te 7051 Me tapi te rregullt 3000m2 Pran detit

  Vlorë, Vlorë

  Toke ne shitje prej 7000m² ne Omaraj/Vrake

  Toke ne shitje prej 7000m² ne Omaraj/Vrake

  110000.00 Euro €

  Sun Real Estate ofron per shitje nje toke me vendodhje ne Omaraj, Vrake. Toka ka nje siperfaqe prej 7 dynym (7...

  Shkodër, Shkodër

  Shitet toke per ndertim

  Shitet toke per ndertim

  1.00 Lek

  Fier pran shkolles ' NUMANI' shitet 1000m toke me ÇERTIFIKAT, me themele te ngritura per tre kate me sip 130m,...

  Fier, Fier

  Toke ne shitje ne Velipoje

  Toke ne shitje ne Velipoje

  80000.00 Euro €

  Sun Real Estate ofron për shitje një truall (tokë) me sipërfaqe totale 4 dynym (4.000 m²) me adresë në Velipoj...

  Shkodër, Shkodër

  Truall prej 2720 m² ne shitje ne Shkoder

  Truall prej 2720 m² ne shitje ne Shkoder

  20000.00 Lek

  Sun Real Estate ofron per shitje nje toke me siperfaqe totale prej 2720 m² me adrese: L. Ahmet Haxhia, Rr. Bas...

  Shkodër, Shkodër

  Toke ne shitje ne Velipoje

  Toke ne shitje ne Velipoje

  37000.00 Euro €

  Sun Real Estate ofron per shitje nje toke ne Velipoje, te pozicionuar ne kah te Hotel 'Globi' dhe me dalje ne ...

  Shkodër, Shkodër

  Toke ne shitje!

  Toke ne shitje!

  4000000.00 Lek

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me adresë në Ndocaj, 100 metra larg unazës perëndimore të Shkodrës. ...

  Shkodër, Shkodër

  LAC RRUGA E KOMBIT 7 HEKTARE TOKE BUJQESORE

  LAC RRUGA E KOMBIT 7 HEKTARE TOKE BUJQESORE

  6500.00 Euro €

  Ne perfundim te Rruges se Kombit, ne autostraden Tirane-Lezhe, ne sheshpushimin Lac shiten toka te vlefshme bu...

  Lezhë, Lezhë

  Shitet toka ne Magjistralen Prishtine - Peje ne Mleqan

  Shitet toka ne Magjistralen Prishtine - Peje ne Mleqan

  2000.00 Euro €

  Shitet toka ne mes fshatrave Kijeve dhe Mleqan.Toka gjindet shume prane magjistrales Prishtine - Peje, perball...

  Klinë, Pejë

 • 1