Shtëpi pushimi e kabina plazhi

Njoftime

  Apartament me qera per Plazh

  Apartament me qera per Plazh

  Controlla con il venditore

  Jepet apartament 1 + 1 me qera per plazh. Apartamenti eshte i kompletuar dhe ndodhet prane zones se Shkolles s...

  Vlorë, Vlorë

  Oferta kredi e financimi garantuar 100%

  Oferta kredi e financimi garantuar 100%

  600000000.00 Euro €

  Oferta kredi e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me...

  Malësi E Madhe, Shkodër

  Dy godina me qira në Velipojë

  Dy godina me qira në Velipojë

  Controlla con il venditore

  Sun Real Estate ofron me qira dy godina në Velipojë. - Ndërtesa e parë është tri-katëshe ndër të cilët 2 lësho...

  Shkodër, Shkodër

  Dhoma plazhi Sarande

  Dhoma plazhi Sarande

  2500.00 Lek

  Jepen DHOMA PLAZHI brenda ne Sarande. Korrik-Gusht duke filluar nga 2500 leke nata. 0695146447

  Sarandë, Vlorë

 • 1