Shtëpi private në shitje në Tiranë

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private tre katëshe me adresë: rruga “Todi Shkurti, nr. 18”, në Tiranë. Prona ka një sipërfaqe totale prej 576.8 m² dhe përfshin 137.8 m² ndërtesë dhe truall prej 439 m². ✅Shtëpia është e organizuar në: - Tre kate, ku secili prej tyre ka sipërfaqe prej 147...

500000.00 Euro €

  Tiranë, Tiranë, Shqiperi  

  Shtëpi e vila  

  09/02/2018   

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private tre katëshe me adresë: rruga “Todi Shkurti, nr. 18”, në Tiranë.
Prona ka një sipërfaqe totale prej 576.8 m² dhe përfshin 137.8 m² ndërtesë dhe truall prej 439 m².

✅Shtëpia është e organizuar në:
- Tre kate, ku secili prej tyre ka sipërfaqe prej 147 m² dhe përfshin kuzhinë + 3 dhoma gjumi + 2 banjo + ballkon
- Papafingoja ka 118 m² dhe një banjo
- Kati përdhese ka 125 m² dhe përfshin dy garazhe (jo shumë të përdorur).

✔Cilësitë e shtëpisë:
- Dritaret janë të pajisura me grila të jashtme.
- Është e shtruar me pllaka, përveç dhomave të gjumit të fëmijëve që janë të shtruara me parket.
- Ka dokumentacion të rregullt.
- Është e mobiluar pjesërisht dhe shitet si e tillë.

Publiko si: agjensi

Tipi i njoftimit: Ofroj

Tipi i kontrates: Shitje