Shtëpi private në shitje në Bogë 230€/m²

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private dy katëshe në fshatin Bogë që ndodhet rrugës për në Theth. Prona gëzon një sipërfaqe totale prej 300 m², brenda së cilës 75 m² janë për katin e parë dhe 85 m² për katin e dytë. ✅Shtëpia përbëhet nga: -sallon -kuzhinë -dy dhoma gjumi në katin e dytë...

78000.00 Euro €

  Shkodër, Shkodër, Shqiperi  

  Shtëpi e vila  

  11/10/2017   

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private dy katëshe në fshatin Bogë që ndodhet rrugës për në Theth. Prona gëzon një sipërfaqe totale prej 300 m², brenda së cilës 75 m² janë për katin e parë dhe 85 m² për katin e dytë. ✅Shtëpia përbëhet nga:
-sallon
-kuzhinë
-dy dhoma gjumi në katin e dytë
-ballkon
-banjo
-koridor
-garazh
✔Cilësi të pronës:
- Është e pozicionuar në një zonë turistike shumë të preferuar.
- Ndodhet larg smogut dhe zhurmës së qytetit.
- Ofron një pamje mbresëlënëse të Alpeve veriore të Shqipërisë.
- Është e përshtatshme si shtëpi pushimi dhe banimi.

Publiko si: agjensi

Tipi i njoftimit: Ofroj

Tipi i kontrates: Shitje