Shtëpi private 3+1 në shitje 330 €/m²

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private tre katëshe 3+1 me adresë: lagjja “Tom Kola”, rruga “Karl Gurakuqi”. Prona ka një sipërfaqe totale prej 300 m² e ndarë në: ✅ Kati i parë 70 m² që përfshin: Kuzhinë + një dhomë gjumi + banjo (e kompletuar) + ballkon ✅Kati i dytë 70 m² që përfshin: d...

99000.00 Euro €

  Shkodër, Shkodër, Shqiperi  

  Shtëpi e vila  

  04/10/2017   

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private tre katëshe 3+1 me adresë: lagjja “Tom Kola”, rruga “Karl Gurakuqi”. Prona ka një sipërfaqe totale prej 300 m² e ndarë në:
✅ Kati i parë 70 m² që përfshin: Kuzhinë + një dhomë gjumi + banjo (e kompletuar) + ballkon ✅Kati i dytë 70 m² që përfshin: dy dhoma gjumi + banjo (e kompletuar) + ballkon
✅ Kati i tretë që ka papafingo me sipërfaqe 40 m²
✔Cilësitë e shtëpisë:
- Është ndërtim i vitit 2000.
- Ka oborr të bollshëm prej 130 m².
- Ka garazh dhe bodrum.
- Ka oxhak.
- Dritaret janë të pajisura me grila të jashtme.
- Zotëron të gjitha dokumentacionet e rregullta.
- Favorizohet nga një ndriçim i bollshëm në saje të pozicionit të saj.
- Shitet e pamobiluar.

Publiko si: agjensi

Tipi i njoftimit: Ofroj

Tipi i kontrates: Shitje