Hyrje 2+1 në shitje te ura Dervishbeg

Sun Real Estate ofron për shitje një hyrje 2+1 në katin e parë të një shtëpie private me adresë tek Ura Dervishbeg, rruga "Bardhosh Dani" me një sipërfaqe totale prej 130 m², ku 70 m² janë ndërtim dhe 60 m² oborr. ✅Hyrja ndahet respektivisht në: - Sallon + Kuzhinë - 2 dhoma - Banjo me të gjitha hidr...

70000.00 Euro €

  Shkodër, Shkodër, Shqiperi  

  Shtëpi e vila  

  09/02/2018   

Sun Real Estate ofron për shitje një hyrje 2+1 në katin e parë të një shtëpie private me adresë tek Ura Dervishbeg, rruga "Bardhosh Dani" me një sipërfaqe totale prej 130 m², ku 70 m² janë ndërtim dhe 60 m² oborr.

✅Hyrja ndahet respektivisht në:
- Sallon + Kuzhinë
- 2 dhoma
- Banjo me të gjitha hidrosanitaret

✔Cilësi të tjera të kësaj prone:
- Është e rikonstruktuar vitet e fundit.
- Është e shtruar e gjitha në pllakë.
- Dyert e brendshme janë prej druri dhe dritaret dopio-xham.
- Ndodhet në një zonë mjaft të qetë, e përshtatshme për familjarë.
- Ka oborr të bollshëm për parkimin e një automjeti.
- Është e pajisur me hipotekë.

Publiko si: agjensi

Tipi i njoftimit: Ofroj

Tipi i kontrates: Shitje