Shtëpi e vila

Njoftime

  Vilë 3+1 në shitje 530 €/m²

  Vilë 3+1 në shitje 530 €/m²

  228000.00 Euro €

  Sun Real Estate ofron për shitje një vilë 2-Kateshe me një sipërfaqe 430m² (nga kjo 320m² janë oborr ndërsa ba...

  Shkodër, Shkodër

  Shtëpi private në shitje në Bogë 230€/m²

  Shtëpi private në shitje në Bogë 230€/m²

  78000.00 Euro €

  Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private dy katëshe në fshatin Bogë që ndodhet rrugës për në Theth....

  Shkodër, Shkodër

  Shtëpi private me qira

  Shtëpi private me qira

  20000.00 Lek

  Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private dy katëshe, me adresë: rruga e Gurazezëve. Prona ka një sipër...

  Shkodër, Shkodër

  Shtëpi private 3 katëshe në Tiranë

  Shtëpi private 3 katëshe në Tiranë

  500000.00 Euro €

  Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private tre katëshe me adresë: rruga “Todi Shkurti, nr. 18”, në Ti...

  Tiranë, Tiranë

  Shtëpi private 3+1 në shitje 330 €/m²

  Shtëpi private 3+1 në shitje 330 €/m²

  99000.00 Euro €

  Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private tre katëshe 3+1 me adresë: lagjja “Tom Kola”, rruga “Karl ...

  Shkodër, Shkodër

  Shtëpi private dy katëshe në shitje

  Shtëpi private dy katëshe në shitje

  220000.00 Euro €

  Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private dy katëshe, me adresë pas Kishës së Madhe, rruga “Justin G...

  Shkodër, Shkodër

  Shtëpi private 2+1 në shitje

  Shtëpi private 2+1 në shitje

  90000.00 Euro €

  Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private me një sipërfaqe ndërtimi 156 m², e ndërtuar në një truall...

  Shkodër, Shkodër

  Okazion ,Apartament 1+1 Urgjent!!!!!!!!

  Okazion ,Apartament 1+1 Urgjent!!!!!!!!

  42000.00 Euro €

  Shitet urgjent, apartament 1+1,54 m2 me certifikate te rregullt pronesie.Apartamenti ndodhet ne rrugen ''Sadik...

  Tiranë, Tiranë

  Shtepi private ne shitje ne Shkoder

  Shtepi private ne shitje ne Shkoder

  15000000.00 Lek

  Sun Real Estate ofron per shitje nje shtepi private me adrese: Rruga Filip Shiroka, nje nga lagjet me te vjetr...

  Shkodër, Shkodër

  Shitet shtepia ne Durres ne Rrugen “Isuf Ferra”

  Shitet shtepia ne Durres ne Rrugen “Isuf Ferra”

  50000.00 Euro €

  Shitet shtepia ne Durres ne Rrugen “Isuf Ferra”. Shtepia eshte e arreduar me te gjitha mobiljet bashkekohore d...

  Tiranë, Tiranë

  Vile Dy Kateshe NE Shitje.

  Vile Dy Kateshe NE Shitje.

  135000.00 Euro €

  Sun Real Estate ofron per shitje nje shtepi private dy kateshe, me adrese te Rruga Arra e Madhe, prane shkolle...

  Shkodër, Shkodër

  shtepi private ne shitje. shkoder

  shtepi private ne shitje. shkoder

  220000.00 Euro €

  Sun Real Estate ofron per shitje nje shtepi private dy kateshe, me adrese mbas Kishes se Madhe, rruga Justin G...

  Shkodër, Shkodër

  vile me qira

  vile me qira

  900.00 Euro €

  Shkodër, Shkodër

  Vile Dy Kateshe NE Shitje.

  Vile Dy Kateshe NE Shitje.

  228000.00 Euro €

  Shkodër, Shkodër

  Shtepi ne shitje 2+1 , shkoder

  Shtepi ne shitje 2+1 , shkoder

  70000.00 Euro €

  Sun Real Estate ofron per shitje nje hyrje 2+1 ne katin e I-re te nje shtepie private me adrese te Ura Dervish...

  Shkodër, Shkodër

  Tirane, Japim me qera Vile 3 kat dhe ambient biznesi ne rrugen Kongresi Manastirit

  Tirane, Japim me qera Vile 3 kat dhe ambient biznesi ne rrugen Kongresi Manastirit

  2500.00 Euro €

  Tirane, Japim me qera Vile 3 kat dhe ambient biznesi ne rrugen Kongresi Manastirit, prane Ministrise se Mbrojt...

  Tiranë, Tiranë

  SHTEPI PRIVATE 3+1 NE SHITJE, VELIPOJE

  SHTEPI PRIVATE 3+1 NE SHITJE, VELIPOJE

  100000.00 Euro €

  Sun Real Estate ofron per shitje nje shtepi private I kateshe te ndodhur ne Velipoje, prona ka nje siperfaqe t...

  Shkodër, Shkodër

  SHTEPI ME QIRA 5+1 NE SHITJE, SHKODER

  SHTEPI ME QIRA 5+1 NE SHITJE, SHKODER

  135000.00 Euro €

  Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 5+1 me adresë: Rr. Edith Durham, Perash. Shtëpia gëzon një...

  Shkodër, Shkodër

  Vile Dy Kateshe NE Shitje.

  Vile Dy Kateshe NE Shitje.

  198000.00 Euro €

  Nëse po kërkoni një shtëpi larg zhurmës dhe smogut të qytetit, atëherë Sun Real Estate ofron për shitje një vi...

  Shkodër, Shkodër

  Shtepi private 2+1 ne shitje

  Shtepi private 2+1 ne shitje

  140000.00 Euro €

  Sun Real Estate ofron per shitje nje shtepi private 2+1 me adresen, te Ura e Thive. Shtepia ka nje siperfaqe t...

  Shkodër, Shkodër

  Sun Real Estate ofron nje Apartament ne shitje 2+1

  Sun Real Estate ofron nje Apartament ne shitje 2+1

  53630.00 Euro €

  Sun Real Estate ofron për shitje një apartament në katin e 5-të, me adresë te Rektorati (Tatim-Taksat) mbas bi...

  Shkodër, Shkodër

  shes shtepi private

  shes shtepi private

  39500.00 Euro €

  shtepi nje katshe ne Rrashbull te durresit 5 minuta large qytetit kam 10 vite qe nuk banoj aty po ne gjendje t...

  Durrës, Durrës

  shtepi ne shitje 2+1

  shtepi ne shitje 2+1

  45000.00 Euro €

  Shitet nje shtepi ne qytetin e vlores ne lagjen isa boletini 2+1 me hapesir goxha te madhe

  Vlorë, Vlorë

  Shtepi private prej 720m²

  Shtepi private prej 720m²

  165000.00 Euro €

  Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private dy katëshe me adresë: 220m larg rruges Shkoder-Koplik tek ...

  Shkodër, Shkodër

  Shtepi private ne shitje ne Boge

  Shtepi private ne shitje ne Boge

  78000.00 Euro €

  Sun Real Estate ofron per shitje nje shtepi private dy kateshe ne fshatin Boge qe ndodhet rruges per ne Theth,...

  Malësi E Madhe, Shkodër