Shtepi ne shitje 2+1

Okazion ne nje nga zonat me te preferuara te Sarandes.... Shitet ap. 1+1(e improvizuar 2+1), 71.5 m2, kati i katert (pa ashensor). Apartamenti eshte ne te 2 anet me pamje nga deti, vetem 100 m larg detit. Ndodhet prane komplekseve te njoura Apolon dhe Jon, rr. Mitat Hoxha, Sarande Kontakt 0682150616...

43000.00 Euro €

  Sarandë, Vlorë, Shqiperi  

  Apartamente  

  04/10/2017   

Okazion ne nje nga zonat me te preferuara te Sarandes....
Shitet ap. 1+1(e improvizuar 2+1), 71.5 m2, kati i katert (pa ashensor). Apartamenti eshte ne te 2 anet me pamje nga deti, vetem 100 m larg detit.
Ndodhet prane komplekseve te njoura Apolon dhe Jon, rr. Mitat Hoxha, Sarande
Kontakt 0682150616/ 0695566596(vetem viber ose whats up)

Publiko si: privat

Tipi i njoftimit: Ofroj

Tipi i kontrates: Shitje