Okazion shtepi ne Sarande

Shitet Apartament ne Sarande 2+1 (I IMPROVIZUAR, 71.5 m2, kati i IV, pa ashensor me pamje nga deti. Apartamenti eshte me dokumenta (me hipoteke qe ne 2004) te rregullta dhe brenda vijes se verdhe te percaktuar nga bashkia. Adresa: lagja koder, pllakat, prane kompleksit Jon dhe Apolon, Sarande. Per i...

40000.00 Euro €

  Sarandë, Vlorë, Shqiperi  

  Apartamente  

  04/10/2017   

Shitet Apartament ne Sarande 2+1 (I IMPROVIZUAR, 71.5 m2, kati i IV, pa ashensor me pamje nga deti.
Apartamenti eshte me dokumenta (me hipoteke qe ne 2004) te rregullta dhe brenda vijes se verdhe te percaktuar nga bashkia.
Adresa: lagja koder, pllakat,
prane kompleksit Jon dhe Apolon, Sarande.

Per info te me tejshme : kontaktoni ne viber ne nr 0695566596 ose
tel ne ne 0682150616

Publiko si: privat

Tipi i njoftimit: Ofroj

Tipi i kontrates: Shitje