Apartament ne Shitje 2+1

Shes apartament 2+1, 74 m2, prane Rajonit nr.4, Tirane. Apartamenti disponon: 1 kuzhine, 1 dhome gjumi me ballkon + 1 dhome gjumi + 1 tualet. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 ne pallat parafabrikat dhe ka te ndertuar nje ashensor i cili eshte individual vetem per apartamentin ne shitje. Nr. telefoni...

51500.00 Euro €

  Tiranë, Tiranë, Shqiperi  

  Apartamente  

  08/05/2018   

Shes apartament 2+1, 74 m2, prane Rajonit nr.4, Tirane. Apartamenti disponon: 1 kuzhine, 1 dhome gjumi me ballkon + 1 dhome gjumi + 1 tualet. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 ne pallat parafabrikat dhe ka te ndertuar nje ashensor i cili eshte individual vetem per apartamentin ne shitje.
Nr. telefoni: 0695246342

Publiko si: privat

Tipi i njoftimit: Ofroj

Tipi i kontrates: Shitje