Apartament me qira 2+1

Sun Real Estate ofron një apartament me qira 2+1 me adresë: Rruga e Pazarit, ngjitur me lavazhin Memçaj. ✅ Apartamenti është i pozicionuar në katin e VI të ndërtesës (kati V në ashensor) me një sipërfaqe prej 105m² dhe përbëhet nga: -dy dhoma gjumi -dhomë ndenje + kuzhinë -dy banjo -dy ballkone -kor...

20000.00 Lek

  Shkodër, Shkodër, Shqiperi  

  Apartamente  

  04/10/2017   

Sun Real Estate ofron një apartament me qira 2+1 me adresë: Rruga e Pazarit, ngjitur me lavazhin Memçaj.
✅ Apartamenti është i pozicionuar në katin e VI të ndërtesës (kati V në ashensor) me një sipërfaqe prej 105m² dhe përbëhet nga:
-dy dhoma gjumi
-dhomë ndenje + kuzhinë
-dy banjo
-dy ballkone
-koridor.
✅ Apartamenti ndodhet në një pallat të ri dhe në gjendje tepër të mirë (i pabanuar më parë). ✔Cilësi të apartamentit:
-dyshemeja është e shtruar në pllakë,
-dyert e brendshme druri,
-dera e jashtme druri e blinduar,
-dyert e ballkoneve dhe dritaret janë plastike, dopio xham dhe me grilë të jashtme,
-dhomat janë të pajisura me kondicioner -dhoma e ndenjes ka oxhak
-Vendndodhja e apartamentit dhe pozicionimi në katin e sipërm mundëson një pamje të mrekullueshme të Shkodrës si nga ana e Kalasë së Rozafatit ashtu edhe nga ana e liqenit. Çmimi 200 mijë lekë/muaj (për kontratë afatgjatë, minimumi 5-vjeçare).

Publiko si: agjensi

Tipi i njoftimit: Ofroj

Tipi i kontrates: Qera