Apartament 3+1 me qira

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 3+1 në katin e IV të një pallati me adresë: Bulevardi "Bujar Bishanaku", në krah të Stadiumit "Loro Boriçi" dhe me një sipërfaqe totale prej 126m² të ndarë respektivisht ne: - Sallon + Kuzhinë - 3 dhoma gjumi - 2 Banjo - Ballkon * Cilësi të kësaj prone ja...

300.00 Euro €

  Shkodër, Shkodër, Shqiperi  

  Apartamente  

  28/09/2017   

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 3+1 në katin e IV të një pallati me adresë: Bulevardi "Bujar Bishanaku", në krah të Stadiumit "Loro Boriçi" dhe me një sipërfaqe totale prej 126m² të ndarë respektivisht ne: - Sallon + Kuzhinë
- 3 dhoma gjumi
- 2 Banjo
- Ballkon
* Cilësi të kësaj prone janë:
- Dhomat e gjumit krejtësisht të kompletuara me nga një shtrat matrimonial për çdo dhomë - Hyrja është e shtruar krejtësiht në pllakë cilësore
- Kondicioner në sallon
- I pajisur me të gjitha elektro-shtëpiaket e nevojshme si: frigorifer, sobë, lavatriçe, televizor LCD.
- Ndodhet në një zonë shumë të preferuar dhe të banuar nga familjarë.
- Afër ka lehtësira nga më të ndryshme si: ushqimore, pika të ndryshme shumice, farmaci etj.
- Ka dalje tek Ish-5 Heronjtë dhe në Zdrale. *-CMIMI 300€ NË MUAJ
- Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: +355666666765, +355695292667 ose +355 22 247570 Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Publiko si: agjensi

Tipi i njoftimit: Ofroj

Tipi i kontrates: Qera