Apartament 2+1 në shitje tek Isa Boletini

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në një pallat të rri me vendndodhje: rruga "Arra e Madhe", tek Isa Boletini dhe me sipërfaqe prej 84 m². Apartamenti është i pozicionuar në katin e 5. ✅Përbëhet nga: - Dy dhoma gjumi - Salloni dhe kuzhina - Dy ballkone - Një banjo të pajisur me hid...

50000.00 Euro €

  Shkodër, Shkodër, Shqiperi  

  Apartamente  

  10/02/2018   

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në një pallat të rri me vendndodhje: rruga "Arra e Madhe", tek Isa Boletini dhe me sipërfaqe prej 84 m². Apartamenti është i pozicionuar në katin e 5.

✅Përbëhet nga:
- Dy dhoma gjumi
- Salloni dhe kuzhina
- Dy ballkone
- Një banjo të pajisur me hidrosanitare

✔Cilësitë e apartamentit:
- Është i shtruar në pllakë.
- Dritaret janë duralumini.
- Ka pamje nga rruga kryesore.
- Ndodhet në një zonë mjaft të populluar dhe me shërbime të ndryshme përreth.

Publiko si: agjensi

Tipi i njoftimit: Ofroj

Tipi i kontrates: Shitje