Apartament 2+1 në shitje përballë Kishës së Madhe

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 110 m² në katin e VI, me vendndodhje: rruga "Marin Biçikemi", përballë Kishës së Madhe. ✅Apartamenti përbëhet nga: - 2 dhoma gjumi - sallon + kuzhinë - 2 banjo - koridor - ballkon i bollshëm ✔Cilësi të apartamentit: - Ka kondicionerë n...

82000.00 Euro €

  Shkodër, Shkodër, Shqiperi  

  Apartamente  

  13/02/2018   

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 110 m² në katin e VI, me vendndodhje: rruga "Marin Biçikemi", përballë Kishës së Madhe.

✅Apartamenti përbëhet nga:
- 2 dhoma gjumi
- sallon + kuzhinë
- 2 banjo
- koridor
- ballkon i bollshëm

✔Cilësi të apartamentit:
- Ka kondicionerë në çdo dhomë
- Është i shtruar me pllakë.
- Dritare janë duralumini dhe dopioxham.
- Dyert janë prej druri (të presuar)
- Pallati është i pajisur ashensor.

Publiko si: agjensi

Tipi i njoftimit: Ofroj

Tipi i kontrates: Shitje