Apartament 2+1 në shitje 600 €/m²

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 98m² me vendndodhje në rrugën "Kardinal Mikel Koliqi", përballë shkollës “Branko Kadia”. ✅Apartamenti është i pozicionuar në katin e III të ndërtesës dhe përbëhet nga: -dy dhoma gjumi -sallon + aneks -ballkon -koridor i bollshëm -banjo...

58800.00 Euro €

  Shkodër, Shkodër, Shqiperi  

  Apartamente  

  10/10/2017   

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 98m² me vendndodhje në rrugën "Kardinal Mikel Koliqi", përballë shkollës “Branko Kadia”.
✅Apartamenti është i pozicionuar në katin e III të ndërtesës dhe përbëhet nga:
-dy dhoma gjumi
-sallon + aneks
-ballkon
-koridor i bollshëm
-banjo (me dush)
-depo e vogël
✔Cilësi të apartamentit:
- dyshemeja është e shtruar me pllakë
- ka dyer druri dhe dritaret kanë grilë të jashtme.
- të gjitha dhomat janë të pajisura me kondicioner
- Apartamenti është në gjendje tepër të mirë dhe i mobiluar në mënyrë moderne.

Publiko si: agjensi

Tipi i njoftimit: Ofroj

Tipi i kontrates: Shitje