Apartamente

Njoftime

  Apartament 2+1 në shitje në Skandërbeg

  Apartament 2+1 në shitje në Skandërbeg

  5200000.00 Lek

  Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në shitje me sipërfaqe 80 m² të ndodhur në katin e dytë në...

  Shkodër, Shkodër

  Apartament 2+1 me qira në Sarreq

  Apartament 2+1 me qira në Sarreq

  18000.00 Lek

  Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe 115 m², në katin e parë të banimit. Apartamenti ...

  Shkodër, Shkodër

  Apartament 1+1 me qira te spitalet

  Apartament 1+1 me qira te spitalet

  16000.00 Lek

  Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 me sipërfaqe 60 m² në katin e dytë përballë spitalit, rruga “...

  Shkodër, Shkodër

  Apartament 2+1 në shitje në Sarreq

  Apartament 2+1 në shitje në Sarreq

  65000.00 Euro €

  Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 115 m², në katin e parë të banimit. Apartamen...

  Shkodër, Shkodër

  Apartament 2+1 në shitje te Spitalet

  Apartament 2+1 në shitje te Spitalet

  8400000.00 Lek

  Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 135 m², në katin e tretë dhe me adresë në rru...

  Shkodër, Shkodër

  Apartament 1+1 në shitje në qendër të Shkodrës

  Apartament 1+1 në shitje në qendër të Shkodrës

  43355.00 Euro €

  Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me sipërfaqe 66.7 m² në katin e tretë. Apartamenti ndodhet...

  Shkodër, Shkodër

  Apartament 2+1 në shitje te rruga e Tafilicëve

  Apartament 2+1 në shitje te rruga e Tafilicëve

  49060.00 Euro €

  Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 89.2 m², në katin e dytë të ndërtesës me adre...

  Shkodër, Shkodër

  Apartament 1+1 në shitje tek ish-Korpusi

  Apartament 1+1 në shitje tek ish-Korpusi

  45000.00 Euro €

  Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me sipërfaqe të përgjithshme prej 80 m², të pozicionuar në...

  Shkodër, Shkodër

  Shitet 1+1, 61 m2, 53000 euro

  Shitet 1+1, 61 m2, 53000 euro

  53.00 Euro €

  Te Medreseja, na katin e pare te nje pallati te vjeter, shitet 1+1 me siperfaqe 61 m2. Cmimi 53.000 euro. Shit...

  Tiranë, Tiranë

  Apartament 1+1 me qira tek Isa Boletini

  Apartament 1+1 me qira tek Isa Boletini

  22000.00 Lek

  Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 tek Isa Boletini. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 60 m² dhe...

  Shkodër, Shkodër

  Apartament 2+1 me qira te spitalet

  Apartament 2+1 me qira te spitalet

  20000.00 Lek

  Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe 135 m², në katin e tretë dhe me adresë në rrugën...

  Shkodër, Shkodër

  Qera, 2+1,85m2,kati V, 320 euro

  Qera, 2+1,85m2,kati V, 320 euro

  320.00 Euro €

  Tirane Jepet me qera, apartament 85 m2, 2+1, kati V, e mobiliuar, tek blloku I pallateve tek NISHARAK, prapa z...

  Tiranë, Tiranë

  Tirane, jap me qera 2+1+A+BLK Kati 2i nje vile me 2 kate, 100 m² 300 Euro (Rruga Budi)

  Tirane, jap me qera 2+1+A+BLK Kati 2i nje vile me 2 kate, 100 m² 300 Euro (Rruga Budi)

  300.00 Euro €

  Zona/Rruga : Rruga Budi Jepet me qera Ap.2+1. Ndodhet prane Institutit te Higjenes dhe Liceut Artistik. Ka sip...

  Tiranë, Tiranë

  Apartament 1+1 me qira në Perash

  Apartament 1+1 me qira në Perash

  450.00 Euro €

  Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 me sipërfaqe të përgjithshme prej 114.27 m². Ky apartament nd...

  Shkodër, Shkodër

  Apartament 1+1 me qira në Rus

  Apartament 1+1 me qira në Rus

  22000.00 Lek

  Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 në katin e IX me sipërfaqe 67 m². Apartamenti ndodhet në rrug...

  Shkodër, Shkodër

  Apartament 1+1 me qira te ish-50 lekëshi

  Apartament 1+1 me qira te ish-50 lekëshi

  15000.00 Lek

  Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 me sipërfaqe 60 m², në katin e dytë, me adresë: lagjja “Fahri...

  Shkodër, Shkodër

  Apartament 3+1 në shitje

  Apartament 3+1 në shitje

  73000.00 Euro €

  Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 në katin e parë me një sipërfaqe prej 100 m² dhe adresë: r...

  Shkodër, Shkodër

  Jepet me qera 1+1, i mobiluar

  Jepet me qera 1+1, i mobiluar

  25000.00 Lek

  Jepet me qera, ne katin e dyte te nje shtepie private apartament 1+1. Ndodhet shume prane stadiumit Qemal Staf...

  Tiranë, Tiranë

  Jepet me qera 1+1, i mobiluar

  Jepet me qera 1+1, i mobiluar

  350.00 Euro €

  Jepet me qera Ap. 1+1. Ndodhet ne afersi te shkolles Petro Nini. Shume afer me sheshsin Wilson. I mobiluar. Je...

  Tiranë, Tiranë

  Apartament 2+1 me qira tek Instituti

  Apartament 2+1 me qira tek Instituti

  25000.00 Lek

  Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe 130 m² të ndodhur në katin e tretë të pallatit. ...

  Shkodër, Shkodër

  Apartament 3+1 në shitje në Rus

  Apartament 3+1 në shitje në Rus

  6000000.00 Lek

  Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 125 m² dhe me adresë: rruga “Martin Camaj”, te...

  Shkodër, Shkodër

  Apartament 2+1 në shitje

  Apartament 2+1 në shitje

  4500000.00 Lek

  Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në lagjen “Naim Gjylbegu” me sipërfaqe 70 m² të pozicionua...

  Shkodër, Shkodër

  Garsoniere me qira në Rrugë të Gjanë

  Garsoniere me qira në Rrugë të Gjanë

  12000.00 Lek

  Sun Real Estate ofron një garsoniere me qira me sipërfaqe 38 m² në katin e tretë. Banesa ndodhet në rrugën "Bu...

  Shkodër, Shkodër

  Apartament 1+1 me qira në Rrugë të Gjanë

  Apartament 1+1 me qira në Rrugë të Gjanë

  15000.00 Lek

  Sun Real Estate ofron për qira një apartament 1+1 në katin e dytë në rrugën “Bulevardi Bujar Bishanaku”. Apart...

  Shkodër, Shkodër

  Shitet 2+1,85m2,50.000 Yzberisht

  Shitet 2+1,85m2,50.000 Yzberisht

  50000.00 Euro €

  Shitet 2+1, Yzberisht, 85 m2, kati 4, 53.000 euro, e mobiluar; ose 50.000 e pamobiluar

  Tiranë, Tiranë