Pasuri të patundshme

Njoftime

  okazion

  okazion

  28000.00 Euro €

  Shitet dyqan ne katin e pare te nje pallati te madh , i pamobliuar 47 m katror banje + uje + drita.

  Durrës, Durrës

  Apartament 2+1 në shitje në Skandërbeg

  Apartament 2+1 në shitje në Skandërbeg

  5200000.00 Lek

  Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në shitje me sipërfaqe 80 m² të ndodhur në katin e dytë në...

  Shkodër, Shkodër

  Apartament 2+1 me qira në Sarreq

  Apartament 2+1 me qira në Sarreq

  18000.00 Lek

  Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe 115 m², në katin e parë të banimit. Apartamenti ...

  Shkodër, Shkodër

  Apartament 1+1 me qira te spitalet

  Apartament 1+1 me qira te spitalet

  16000.00 Lek

  Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 me sipërfaqe 60 m² në katin e dytë përballë spitalit, rruga “...

  Shkodër, Shkodër

  Apartament 2+1 në shitje në Sarreq

  Apartament 2+1 në shitje në Sarreq

  65000.00 Euro €

  Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 115 m², në katin e parë të banimit. Apartamen...

  Shkodër, Shkodër

  Apartament 2+1 në shitje te Spitalet

  Apartament 2+1 në shitje te Spitalet

  8400000.00 Lek

  Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 135 m², në katin e tretë dhe me adresë në rru...

  Shkodër, Shkodër

  Dyqan me qira te Dugajët e Reja

  Dyqan me qira te Dugajët e Reja

  200.00 Euro €

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me një sipërfaqe 39 m² dhe me adresë: rruga "Dugajët e Reja", përballë...

  Shkodër, Shkodër

  Apartament 1+1 në shitje në qendër të Shkodrës

  Apartament 1+1 në shitje në qendër të Shkodrës

  43355.00 Euro €

  Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me sipërfaqe 66.7 m² në katin e tretë. Apartamenti ndodhet...

  Shkodër, Shkodër

  Apartament 2+1 në shitje te rruga e Tafilicëve

  Apartament 2+1 në shitje te rruga e Tafilicëve

  49060.00 Euro €

  Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 89.2 m², në katin e dytë të ndërtesës me adre...

  Shkodër, Shkodër

  Truall në shitje në Shirokë

  Truall në shitje në Shirokë

  350000.00 Euro €

  Sun Real Estate ofron për shitje një truall me një sipërfaqe prej 7000 m². Ndodhet midis 2 urave në krah të lu...

  Shkodër, Shkodër

  Apartament 1+1 në shitje tek ish-Korpusi

  Apartament 1+1 në shitje tek ish-Korpusi

  45000.00 Euro €

  Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me sipërfaqe të përgjithshme prej 80 m², të pozicionuar në...

  Shkodër, Shkodër

  Shitet 1+1, 61 m2, 53000 euro

  Shitet 1+1, 61 m2, 53000 euro

  53.00 Euro €

  Te Medreseja, na katin e pare te nje pallati te vjeter, shitet 1+1 me siperfaqe 61 m2. Cmimi 53.000 euro. Shit...

  Tiranë, Tiranë

  Apartament 1+1 me qira tek Isa Boletini

  Apartament 1+1 me qira tek Isa Boletini

  22000.00 Lek

  Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 tek Isa Boletini. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 60 m² dhe...

  Shkodër, Shkodër

  Shtëpi 2+1 me qira te Gjykata

  Shtëpi 2+1 me qira te Gjykata

  25000.00 Lek

  Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi me qira me sipërfaqe 120 m² te rruga e Gjykatës. ✅Shtëpia përbëhet ng...

  Shkodër, Shkodër

  Dyqan me qira në Parrucë

  Dyqan me qira në Parrucë

  25000.00 Lek

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan në Parrucë, te Bulevardi “Zogu I” me sipërfaqe 23 m², në katin përdhe....

  Shkodër, Shkodër

  Apartament 2+1 me qira te spitalet

  Apartament 2+1 me qira te spitalet

  20000.00 Lek

  Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe 135 m², në katin e tretë dhe me adresë në rrugën...

  Shkodër, Shkodër

  Ambient biznesi me qira në Parrucë

  Ambient biznesi me qira në Parrucë

  45000.00 Lek

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 67 m², të pozicionuar në katin e parë dhe me ve...

  Shkodër, Shkodër

  Qera, 2+1,85m2,kati V, 320 euro

  Qera, 2+1,85m2,kati V, 320 euro

  320.00 Euro €

  Tirane Jepet me qera, apartament 85 m2, 2+1, kati V, e mobiliuar, tek blloku I pallateve tek NISHARAK, prapa z...

  Tiranë, Tiranë

  Tirane, jap me qera 2+1+A+BLK Kati 2i nje vile me 2 kate, 100 m² 300 Euro (Rruga Budi)

  Tirane, jap me qera 2+1+A+BLK Kati 2i nje vile me 2 kate, 100 m² 300 Euro (Rruga Budi)

  300.00 Euro €

  Zona/Rruga : Rruga Budi Jepet me qera Ap.2+1. Ndodhet prane Institutit te Higjenes dhe Liceut Artistik. Ka sip...

  Tiranë, Tiranë

  Shtëpi private 2+1 në shitje pas Kishës së Madhe

  Shtëpi private 2+1 në shitje pas Kishës së Madhe

  220000.00 Euro €

  Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private dy katëshe, me adresë pas Kishës së Madhe, rruga “Justin G...

  Shkodër, Shkodër

  Apartament 1+1 me qira në Perash

  Apartament 1+1 me qira në Perash

  450.00 Euro €

  Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 me sipërfaqe të përgjithshme prej 114.27 m². Ky apartament nd...

  Shkodër, Shkodër

  Ambient me qira në Rus

  Ambient me qira në Rus

  2000.00 Euro €

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 400 m² në kat të fundit të një godine 5-katëshe...

  Shkodër, Shkodër

  Apartament 1+1 me qira në Rus

  Apartament 1+1 me qira në Rus

  22000.00 Lek

  Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 në katin e IX me sipërfaqe 67 m². Apartamenti ndodhet në rrug...

  Shkodër, Shkodër

  Shitet trolli 25 Ari ne Kijeve

  Shitet trolli 25 Ari ne Kijeve

  3000.00 Euro €

  Shitet trolli 25 Ari ne Kijeve. Trolli gjindet ne rrugen e vjeter te Qabiqit, ka qasje direkte ne rruge dhe es...

  Klinë, Pejë

  Shtëpi private 2+1 në shitje tek ish-50 lekëshi

  Shtëpi private 2+1 në shitje tek ish-50 lekëshi

  15000000.00 Lek

  Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2+1 me sipërfaqe 100 m² në lagjen “Fahri Ramadani”, rruga ...

  Shkodër, Shkodër