Shes Audi A2 2004 1.4 nafte

Shes Audi A2 motorr 1.4 nafte viti 2004 . Shume ekonomik. 200.000 Km. Me targa Shqipetare. Letra deri me prill 2019. Ngjyre e zeze. Sherbimet e bera: Kit faze,Kit freksioni.vaj dhe filtra,ferrota,goma 90% + konvergjence + balancim,larje tapicerie. Makina eshte ne gjende te shkelqyer,panoramik,kaseto...

3250.00 Euro €

  Tiranë, Tiranë, Shqiperi  

  Autovetura  

  06/05/2018   

Shes Audi A2 motorr 1.4 nafte viti 2004 . Shume ekonomik. 200.000 Km. Me targa Shqipetare. Letra deri me prill 2019. Ngjyre e zeze. Sherbimet e bera: Kit faze,Kit freksioni.vaj dhe filtra,ferrota,goma 90% + konvergjence + balancim,larje tapicerie. Makina eshte ne gjende te shkelqyer,panoramik,kasetofon origjinal me cd me komanda ne timon,kompjuter ne bord , ABS , airback. Cmimi pak i diskutueshem. Fotot jane origjinale. E gatshme per cdo lloj prove. E sapo targuar.
0675673568

Marka: AUDI

Viti i prodhimit: 2004

Kilometrazhi: 190.000 - 199.999

Lënda djegëse: Naftë

Marshi: Manuale

Dyer: 4/5

Tipi i njoftimit: Ofroj