Ford Focus

Ford Focus viti 2006 ne gjendje perfekte motorrike dhe tapiceri ne gjendje perfekte me dogane te paguar pa targa e sapo ardhur nga zvicra e pa perdorur ne shqiperi contakt 0686767970 .

3000.00 Euro €

  Tiranë, Tiranë, Shqiperi  

  Autovetura  

  05/10/2017   

Ford Focus viti 2006 ne gjendje perfekte motorrike dhe tapiceri ne gjendje perfekte me dogane te paguar pa targa e sapo ardhur nga zvicra e pa perdorur ne shqiperi contakt 0686767970 .

Marka: FORD

Viti i prodhimit: 2006

Kilometrazhi: 20.000 - 24.999

Lënda djegëse: Benzinë

Marshi: Automatike

Dyer: 4/5

Tipi i njoftimit: Ofroj