Automjete

Njoftime

  Used 2017 Lexus LX570 Gcc For Sale

  Used 2017 Lexus LX570 Gcc For Sale

  20000.00 Euro €

  My Car is accident free, very good condition, very clean inside and out. A very neat car. Well kept and mainta...

  Gjilan, Gjilan

  Okazion

  Okazion

  20000.00 Lek

  Shes 2 bicikleta pothuajse te reja! cmimi:20.000 secila. whats up:0693582378

  Tiranë, Tiranë

  Shes Benz A Class, 1.7, manuale, me dokumenta

  Shes Benz A Class, 1.7, manuale, me dokumenta

  2500.00 Euro €

  Shes autoveture Benz A Class, me kambio manuale, 1.7, shume e mirembajtur, me letra te rregullta

  Tiranë, Tiranë

  Benz A Class 1700

  Benz A Class 1700

  21500.00 Euro €

  Shes autoveture Benz A Class 1700, Viti i prodhimit 2003, me letra te rregullta, shume e mirembajtur, xhamat e...

  Tiranë, Tiranë

  Shes Audi A2 2004 1.4 nafte

  Shes Audi A2 2004 1.4 nafte

  3250.00 Euro €

  Shes Audi A2 motorr 1.4 nafte viti 2004 . Shume ekonomik. 200.000 Km. Me targa Shqipetare. Letra deri me prill...

  Tiranë, Tiranë

  Shitet nje makine e perdorur Renault, familjare, viti i prodhimt 2003

  Shitet nje makine e perdorur Renault, familjare, viti i prodhimt 2003

  2000.00 Euro €

  Shitet nje makine e perdorur Renault, familjare, viti i prodhimt 2003. Ne gjendje te mire.

  Tiranë, Tiranë

  Elantra 2016 Model

  Elantra 2016 Model

  4300.00 Euro €

  100% Excellent Car condition . No accident .KM- 30,037..Almost New Car . 2016 Hyundai Elantra SE V6 Automatic ...

  Dibër, Dibër

  Shënim i rëndësishëm dhe urgjent

  Shënim i rëndësishëm dhe urgjent

  Controlla con il venditore

  Shënim i rëndësishëm dhe urgjent

  Durrës, Durrës

  Shënim i rëndësishëm dhe urgjent

  Shënim i rëndësishëm dhe urgjent

  1.00 Lek

  Shënim i rëndësishëm dhe urgjent

  Durrës, Durrës

  Shitet

  Shitet

  90.00 Lek

  Wolsvagen polo E 1997 Benzina motorr 1000 Gjendje e mire motorike

  Tiranë, Tiranë

  Ford Focus

  Ford Focus

  3000.00 Euro €

  Ford Focus viti 2006 ne gjendje perfekte motorrike dhe tapiceri ne gjendje perfekte me dogane te paguar pa tar...

  Tiranë, Tiranë

  Ford F-150 Diersel

  Ford F-150 Diersel

  7900.00 Euro €

  Ford F-150 Markë : Ford Modeli : F-150 Viti : Ford F-150 Kilometrazhin: 48,903 km Transmetimi: 6-Shpejtësi Aut...

  Kavajë, Tiranë

  SHes motoskaf

  SHes motoskaf

  22000.00 Euro €

  Shes motoskaf,MARLIN,7.5m.Viti 2008.Motor 4 kohesh 225 kubik.12 vendesh.Servis te rregullt vjetor dhe SSR Brit...

  Tiranë, Tiranë

 • 1