Shqiperi / pune e kurse

pune e kurse

Kerkoo
 
Marte, 30 Qershor, 2015
Filluan regjistrimet ne Akademine Centro Evolucione Moda (rr.mujo ulqinaku vila 28 Tirane , Fier)  - pune e kurse / kurse e stage FILLUAN REGJISTRIMET NE SHKOLLEN PROFESIONALE PER ESTETIKE DHE PARUKERI PER ME SHUME INFORMACION JU MUND TE SHIKONI FAQEN TONE ZYRTARE www.akademiacem.al
Filluan regjistrimet ne Akademine Centro Evolucione Moda! (rr.Mujo Ulqinaku vila 28, Durres)  - pune e kurse / kurse e stage FILLUAN REGJISTRIMET NE SHKOLLEN PROFESIONALE PER ESTETIKE DHE PARUKERI CENTRO EVOLUCIONE MODA PER ME SHUME INFORMACIONE SHKONI KE ADRESA JONE ZYRTARE www.akademiacem.al
Filluan Regjistrimet ! (rr.mujo ulqinaku vila 28, Tirane)  - pune e kurse / kurse e stage Filluan regjistrimet ne shkollen profesionale per estetike dhe parukeri Centro Evolucione Moda per me shume informacion ju munt te vizitoni faqen tone zyrtare www.akademiacem.al
Marte, 23 Qershor, 2015
Ofertë të besueshme kredi në mes të individëve në 48 orë (03, Kavaje)  - pune e kurse / informatike - telekomunikacione Ofertë të besueshme kredi në mes të individëve në 48 orë Ju që janë në nevojë të madhe për të holla për të arritur tuaj lloje të ndryshme të projekteve Unë jam një certifikuar private legjitimuar me ligj dhe në dispozicion për t...
Ofertë të besueshme kredi në mes të individëve në 48 orë (02, Kavaje)  - pune e kurse / administrim - manaxher - financier Ofertë të besueshme kredi në mes të individëve në 48 orë Ju që janë në nevojë të madhe për të holla për të arritur tuaj lloje të ndryshme të projekteve Unë jam një certifikuar private legjitimuar me ligj dhe në dispozicion për t...
Ofertë të besueshme kredi në mes të individëve në 48 orë (01, Kavaje)  - pune e kurse / administrim - manaxher - financier Ofertë të besueshme kredi në mes të individëve në 48 orë Ju që janë në nevojë të madhe për të holla për të arritur tuaj lloje të ndryshme të projekteve Unë jam një certifikuar private legjitimuar me ligj dhe në dispozicion për t...
Ofertë të besueshme kredi në mes të individëve në 48 orë (01, Kavaje)  - pune e kurse / administrim - manaxher - financier Ofertë të besueshme kredi në mes të individëve në 48 orë Ju që janë në nevojë të madhe për të holla për të arritur tuaj lloje të ndryshme të projekteve Unë jam një certifikuar private legjitimuar me ligj dhe në dispozicion për t...
Enjte, 18 Qershor, 2015
Social Media Internet Assessor – Albania (Albanian Language) (Tirane)  - pune e kurse / pune nga shtëpia Social Media Internet Assessor – Albania (Albanian Language) “Valuing your knowledge and opinions” Type: Work from Home, Temporary, Part-time, Independent Contractor, Smartphone Required Description: As an Albanian Social Media Inter...
Marte, 16 Qershor, 2015
sidomos në mes të ofertës së kredisë ka të ngjarë (Bulqize , Bulqize)  - pune e kurse / ndertim - artizanat sidomos në mes të ofertës së kredisë ka të ngjarë Unë jam një ofertë individuale kredi të holla për çdo person të mirë morali dëshirojnë të fitojnë për të bërë përdorimin e mirë të. Ju lutemi mua Kontaktoni për më shumë i...
Diele, 14 Qershor, 2015
KURS PROFESIONAL PER THONJTE ME SUPERCMIM PER MUAJT E VERES (TIRANE, Tirane)  - pune e kurse / kurse e stage SALLON BORA OFRON KURS PROFESIONAL PER THONJTE NE TEORI DHE PRAKTIKE ME CMIM TE ARSYESHEM PER MUAJT E VERES. 069 66 79 730 / 069 20 33 140
Shtune, 06 Qershor, 2015
Thuaj lamtumirë për shqetësimet tuaja financiare (Pogradec, Devoll)  - pune e kurse / informatike - telekomunikacione Çfarë është problemi juaj? A është kjo një çështje e të holla? Nëse është kështu kjo do të ju interesojnë ne jemi një OJQ kanë një shumë e konsiderueshme e kapitalit të gatshëm për të financuar ju, me kusht që ju jeni në gjendje ...
Zgjidhje urgjente të holla për fundin e partisë vit (Kavaje , Devoll)  - pune e kurse / pune nga shtëpia Përshëndetje Ju keni qenë mohuar në bankë për shkak se krediti juaj nuk i përmbush standardet e tyre? ju keni nevojë për të holla për të rritur aktivitetin tuaj. Ju kishte pashpjegueshme pagesat e vonuara, një overtraining, divorc apo hum...
Zgjidhje urgjente të holla për fundin e partisë vit (Devoll, Devoll)  - pune e kurse / informatike - telekomunikacione Përshëndetje Ju keni qenë mohuar në bankë për shkak se krediti juaj nuk i përmbush standardet e tyre? ju keni nevojë për të holla për të rritur aktivitetin tuaj. Ju kishte pashpjegueshme pagesat e vonuara, një overtraining, divorc apo hum...
Premte, 05 Qershor, 2015
Parr shpk cerca operatori telefonici nel settore bancario (TIRANE, Tirane)  - pune e kurse / marketing - komunikim PARR Sh.p.K, società di gestione crediti con sede a Tirana, Kryqezimi i RrugesIrfan Tomini me Bulevardin Gjergj Fishta, ricerca operatori telefonici per recupero crediti nel settore bancario Si offre: - regolare contratto di lavoro con versamento ...
Enjte, 04 Qershor, 2015
"S&D Invest" sh.a kerkon te punesoje nje arketare (Rezidenca"Kodra e Diellit" Tirane, Tirane)  - pune e kurse / administrim - manaxher - financier Kualifikime/ Kërkesa: • Kandidatet duhet te kete eksperience mbi 5 vjet • Te kene mbaruar me arsimin e larte ne profilin Ekonomik . • Te njohe programin Alpha platinium. • Te kete njohuri te mira te programeve baze kompjuterike si paketa...
Shtune, 30 Maj, 2015
ofrojnë kredi (Shkodër , Shkodër)  - pune e kurse / ndertim - artizanat ofrojnë kredi Unë jam veçanërisht i I japin para për dikë në nevojë ndjenjë e kredisë Pra, për të gjitha nevojat tuaja të huamarrjes në mes të veçantë përballen me vështirësi financiare në fund të thyer bllokimin shkaktojnë ban...
ofron kredi në mes të veçantë të shpejtë dhe të besueshëm (Fier , Fier)  - pune e kurse / administrim - manaxher - financier ofron kredi në mes të veçantë të shpejtë dhe të besueshëm Përshëndetje Unë jam veçanërisht i francez, Unë japë para për këdo ndjenja kredi nevojë unë jam në gjendje të ju japë një kredi në shumën që ju nevojitet dhe me kusht...
Enjte, 21 Maj, 2015
Kerkohen 3 perfaqesues komerciale (Tirane, Tirane)  - pune e kurse / marketing - komunikim Kerkojme 3 bashkepunetore (djem ose vajza) si perfaqesues komerciale me kohe te plote (full time), me profilin e meposhtem: - dinamik dhe i pergjegjshem - paraqitje e jashtme e mire - aftesi argumentuese verbale - njohuri te mira te gjuhes Por...
Diele, 17 Maj, 2015
THONJ ME XHEL OFERTE (KUPONA NE SHITJE) (Tirane Rr. 5 Maj, prane CONCORD center, Tirane)  - pune e kurse / kurse e stage Sallon BORA, ofron kupona me ulje per zgjatimin e thonjve me tipsa. Blini nje kupon tani dhe mund ta kryeni sherbimin deri me 30 qershor 2015. 069 66 79 730 / 069 20 33 140
Shtune, 16 Maj, 2015
Financa 5- Kurse (VLore, Vlore)  - pune e kurse / administrim - manaxher - financier Oferte per Kurse Financa 5 Ishte...............................................................18000 leke/person dhe ka ardhur OFERTA..... *9000 leke/person per 1 individe *8000 leke/person, nese krijoni grup me 2 individe *7000 leke/person, ne...
Alpha Business- Kurse ne Vlore (Vlore, Vlore)  - pune e kurse / administrim - manaxher - financier Oferte per Kurse Alpha Business Ishte...............................................................18000 leke/person dhe ka ardhur OFERTA..... *9000 leke/person per 1 individe *8000 leke/person, nese krijoni grup me 2 individe *7000 leke/perso...
Premte, 15 Maj, 2015
KURS PER THONJTE VETEM 10000 LEKE (Tirane, Tirane)  - pune e kurse / kurse e stage OFROHET KURS PER THONJTE PER VETEM 10000 LEKE. METODE PROFESIONALE NE TEORI DHE PRAKTIKE. 069 97 81 900
Kurs parukerie (Tirane Rr. 5 Maj, prane CONCORD center, Tirane)  - pune e kurse / kurse e stage Sallon BORA, ofron kurse parukeri profesionale ne teori dhe praktike. Metode profesionale dhe supercmim per muajt e veres. Adresa: Rruga 5 Maji, prane CONCORD center Tel: 069 66 79 730 / 069 20 33 140
KURS PER MANIKYR, PEDIKYR, THONJ ME XHEL, AKRILIK (Tirane Rr. 5 Maj, prane CONCORD center, Tirane)  - pune e kurse / kurse e stage SALLON BORA OFRON KURSE PROFESIONALE NE FUSHEN E ESTETIKES SE THONJVE. METODA PROFESIONALE NE TEORI DHE PRAKTIKE. SUPER OFERTA PER MUAJT E VERES. ADRESA: RRUGA 5 MAJI, PRANE CONCORD CENTER TEL: 069 66 79 730 / 069 20 33 140
Marte, 12 Maj, 2015
Operator Shitjesh (Shkozet, Durres)  - pune e kurse / të ndryshme Pespa Alumin ve ne dispozicion pozicionin vakant te punesimit per Operatore Shitje: Kriteret e kërkuara: -Te kete Diplome Universitare -Njohuri te mira te gjuhes Italiane ose Angleze -Gjuha e trete perben avantazh -Njohuri shume te mira kompjuteri...