Shqiperi / automjete e motorra / autovetura

autovetura

Kerkoo
  çmimi: ne
Enjte, 26 Nentor, 2015
Kredi të ofruar të holla në mes të individëve (Kurbin, Kurbin) Unë jam Angelina Samos , huadhënësit mes të caktuar në mendje për të ndihmuar ka çdo gjë e ndaluar bankare apo nuk kanë favor të bankave për kredi, aplikimet , unë grante, hua të rënda dhe të ndershëm, të cilët mund të shlyer kredi në...  Euro 100
KREDISË OFERTËN E PARAVE në MES të VEÇANTË SERIOZE (Kukes, Kukes) Ju jeni në kërkim për një hua e parave apo financimit për -ose të rifillojë aktivitetin tuaj -qoftë për realizimin e një projekti ose të ju blej një apartament, Por për fat të keq banka ju imponon shumë kushte. Unë jam një veçanti I ofro...  Euro 100
E bukur ofrojnë kredi për të gjithë njerëzit (Kavaje, Kavaje) Ne kemi vënë në dispozicionin tuaj një kredi në kushte shumë të thjeshta. Ne bëni edhe investime dhe kredi në mes individuale të të gjitha llojet Ne ofrojmë kredi të shkurtër, të mesme dhe afatgjatë. Ne nuk e di tuaj përdor dhe transfe...  Euro 100
Marte, 27 Tetor, 2015
KERKOJ TE BLEJ NJE MAKINE DERI NE 1100 EURO (TIRANE, Tirane) KERKOJ TE BLEJ NJE MAKINE TE VOGEL DERI NE 1100 EURO Makina te jete shume ekonomike,me letra te paguara . Viti 1999 ose 2000 Nuk ka rendesi,ngjyra,te jete dhe pa kondicioner,te jete tek dere. Kryesisht, Fiat Punot,Volswagen Lupo,Polo,Ford Fiesta,...  Euro 1100
Enjte, 22 Tetor, 2015
KERKOJ TE BLEJ NJE MAKINE deri ne 1000 EURO (TIRANE, Tirane) Kerkoj te blej nje makine deri ne 1000euro Te jete ne gjendje te mire pune Te jete ekonomike,te mos harxhoj Te jete me taksa te paguara Viti (1998-2002) Pranohet dhe me 2 dyer nuk eshte problem Nuk eshte e nevojshme kondicioneri Nuk ka rendesi ngj...  Euro 1000
Mitsubishi space star 1.3 benzine (Berat, Berat) Shes makine autoveture me 5-dyer ,marsh manual,kondicioner,viti prodhim nentor 2003 ,deri ne 150.000 km me vaj motori dhe filtra te nderruar,koke moco me gjithe shpatull te sapo nderruar ne te dy krahet,koke xhunto e re rezerve ,Letra te paguar deri ne ...  -
SHES MERCEDEZ-BENZ A CLASS VITI 2000 (TIRANE, Tirane) SHITET MERCEDEZ-BENZ A CLASS VITIT 2000 KARBURANTI:DIESELE CILINDRATA: 1.7 MAKINA ESHTE SHUME EKONOMIKE ME KONDICIONER NGJYRA: GRI METALIZATO NR DYERVE: 4 NE GJENDJE SHUME TE MIRE PUNE. I JANE KRYER TE GJITHA SHERBIMET MOTORIKE DHE GJENERIKE KETE...  Euro 2200
Shtune, 03 Tetor, 2015
shes mercedez-benz avangarde 250 e clas (tropoje, Tropoje) ne gjendje shum te mire me letra te prera ne korrik nuk po i bej rreklam vec po te jeni te interesuar kontaktoni ne 0682677775http://https://www.facebook.com/chebaccy.lermyta?fref=tshttp://https://www.facebook.com/chebaccy.lermyta?fref=ts  Euro 3000
shes mercedez-benz avangarde 250 (tropoje, Tropoje) ne gjendje shum te mire me letra te prera ne korrik nuk po i bej rreklam vec po te jeni te interesuar kontaktoni ne 0682677775  Euro 3000
Enjte, 01 Tetor, 2015
shes benz c class elegance 220 (tirane, Tirane) Automjeti ne gjendje te shkelqyer, sherbim cdo 5000 km, nafte, 5 dyer, 3 çelesa, 2 pronare, shitet per arsye te nevojes se nje automjeti me te madh familjar.  -