Shqiperi / automjete e motorra

automjete e motorra

Kerkoo
 
Premte, 18 Prill, 2014
shes makine Volkswagen Polo 1.4 Benzine Viti 2000, 2.000 Euro (Tirane)  - automjete e motorra / autovetura Karburanti: Benzin Ngjyra.....: e zeze Kamjo......: manual Ftohja.....: Kondicioner Fuqia KW..: 75 KM.........: 148000 2 Dyer, Ngjyre e zeze, Dogane e paguar, Kambio Manuale, Kondicioner, ABS, Airbag, Antifurt Xhama Elektrik, Pasqyra Elektrike,....
Shitet Audi Audi TT Roadster Kabriolet 1.8 Turbo Viti 2002 Benzine/gaz sekuencial (Tirane)  - automjete e motorra / autovetura Karburanti: Benzin Ngjyra.....: gri metalizato Kamjo......: manual Ftohja.....: Klima Fuqia KW..: 147 KM.........: 79800 Shitet Audi TT- Roadster, Kabriolet. Regjistrimi i pare:11/2001 79,800 km Benzine/Gaz, impiant sekuencial i ri. Turbo132 k...
shes/ndrroj makine Mercedes-Benz A class Viti 1999, 2.000 Euro (Fier)  - automjete e motorra / autovetura Karburanti: Benzin Ngjyra.....: gri metalizato Kamjo......: manual Ftohja.....: Kondicioner Makina eshte ne gjendje te mire xhenerike dhe motorrika,dokumenta te prera deri ne dhjetor 2014. Cel. : 0695246006
shes makine Ford galaxy Viti 2000, 2.700 Euro (Lushnje)  - automjete e motorra / autovetura Karburanti: Diezel Ngjyra.....: gri metalizato Kamjo......: manual Ftohja.....: Kondicioner KM.........: 200 makina eshte ne gjendje te shkelqyer me targa te reja me taksa te paguara per 1 vit makina eshte mbajtur nga nje dore dhe eshte shume e pas...
shes makine Ford Mondeo Viti 2001, 3.500 Euro (Tirane)  - automjete e motorra / autovetura arburanti: Diezel Ngjyra.....: gri metalizato Kamjo......: manual Ftohja.....: Klima KM.........: 200000 Shes Ford Mondeo Duratorq 2.0 TDDI, viti 2001, Nafte, ngjyre gri metalizato, Klima, sallon lekure e zeze, xhama elektrik, xenon, disqe alumini....
Marte, 15 Prill, 2014
shes MINI COOPER-SPORT Viti 2002,me (TVSH) 3.999 Euro (Durres)  - automjete e motorra / autovetura Karburanti: Benzin Ngjyra.....: e argjendte Kamjo......: manual Ftohja.....: Klima Fuqia KW..: 81 KM.........: 142250 SHES MINI COOPER 1.6 BENXIN NE VERSIONIN SPORT VITI-2002 MAKINA ESHTE NE SUPER GJENDJE DHE SHUME SPORTIVE NGJYRA E ARGJENTE MET...
shes makine Opel opel corsa viti 2002. 1000 cc benzine 2400 euro Viti 2002 (Lushnje)  - automjete e motorra / autovetura Karburanti: Benzin Ngjyra.....: gri metalizato Kamjo......: manual Ftohja.....: Kondicioner Fuqia KW..: 44 KM.........: 97000 opel corsa 1000 cilindrata nen gjendje shume te mire konsume te pakta te karburantit motorri me zinxhir 2400 euro me doga...
shes makine smart smart fortwo 600 cc viti 2000 full optional Viti 2000, 2.500 Euro (Lushnje)  - automjete e motorra / autovetura Karburanti: Benzin Ngjyra.....: e bardhe Kamjo......: automatik Ftohja.....: Klima Fuqia KW..: 44 KM.........: 85000 smart fortwo viti 2000 restyling 2004 ne gjendje shume te mire motorri dhe kambio eshte e ribere ne itali (shoqeruar me fature ng...
shes makine Mercedes-Benz E-270 cdi Viti 2003, (Tirane)  - automjete e motorra / autovetura Karburanti: Diezel Ngjyra.....: blu e errët Kamjo......: tiptronik Ftohja.....: Kondicioner Fuqia KW..: 110 KM.........: 185000 mercedes benz e klasse E 270 cdi versioni elegance viti 2003 sensore parkimi navigator radio cd kambio automati...
shes/nderroj makine Skoda YETI Viti 2010, 7500 Euro (Tirane)  - automjete e motorra / autovetura Karburanti: Benzin Ngjyra.....: blu e errët Kamjo......: manual Ftohja.....: Klima Fuqia KW..: 81 KM.........: 67.000 Shitet Skoda Yeti e vitit 2010 vetem me 67.000Km e blere tek Porsche Albania. Motorr 1.2TSI ( benzine-ekonomik) ,kambjo manuale,...
shes makine Citroen C3 PLURIEL Viti 2003, 3.500 Euro (Tirane)  - automjete e motorra / autovetura Karburanti: Benzin Ngjyra.....: gri metalizato Kamjo......: tiptronik Ftohja.....: Klima Fuqia KW..: 74 KM.........: 132323 SHITET CITROEN C3 PLURIEN 1.6CM3,E SAPO ARDHUR NGA ITALIA,NE GJENDJE SHUM TE MIRE,ME KAMBJO TIPTRONIK,E PERSHTATSHME PER FE...
shes makine Fiat PUNTO Viti 1999, 65000 leke (Tirane)  - automjete e motorra / autovetura Karburanti: Diezel Ngjyra.....: e bardhe Kamjo......: manual Ftohja.....: Fuqia KW..: 96 KM.........: 256970 SHES FIAT PUNTO,ME NAFTE,ME 2 DYER,DHE 2 SEDILE,ME TARGA ITALIANE,NDERRUAR,VAJ FILTRA,NE GJENDJE TE MIRE MEKANIKE,LLAMARINA NE GJENDJE JO ...
shes ose nderroj xhip BMW x5 Viti 2005, 11.000 Euro (Tirane)  - automjete e motorra / autovetura Karburanti: Diezel Ngjyra.....: blu e errët Kamjo......: automatik Ftohja.....: Kondicioner KM.........: 180.000 ABS Alarm CD,TV,DVD Bagazhiere 6cd Disqe Alumini 19 Sedilje Lëkure Mbyllje Me Pult (2 celsa) Pasqyra Elektrike Xhama Elektrik S...
shes makine Mercedes-Benz 300 Viti 1985, 120.000 Leke (Lushnje)  - automjete e motorra / autovetura Ftohja.....: Kondicioner Cel. : 0672640649
shes makine Renault clio me 5 dyer 1.5 dci Viti 2002, 2300 euro (Elbasan)  - automjete e motorra / autovetura Karburanti: Diezel Ngjyra.....: blu e errët Kamjo......: manual Ftohja.....: Kondicioner Fuqia KW..: 147 KM.........: 110.000 Automjeti eshte ne gjendje shum te mire per me teper informacion na kontaktoni. Cel. : 0662022224
shes makine Volkswagen Golf 3 tdi Viti 1997, 1.700 Euro (Tirane)  - automjete e motorra / autovetura Karburanti: Diezel Ngjyra.....: gri metalizato Kamjo......: manual Ftohja.....: Kondicioner Fuqia KW..: 81 KM.........: 200 - 250 - VOLKSWAGEN GOLF 3-1.9 TDI VITI 1997 - NGJYRA GRI METALIXATO SHUME E PASTER - KAMIO AMANUAL ME 5 PORTA - MAKINA K...
Hëne, 14 Prill, 2014
shes makine Volkswagen passat Viti 2007, (Tirane)  - automjete e motorra / autovetura Karburanti: Diezel Ngjyra.....: e bardhe Kamjo......: manual Ftohja.....: Kondicioner KM.........: 141000 Volkswagen passat viti 2007 motor 1.9 nafte kambio manuale 141000 km origjinale,ngjyre e bardhe perle,fenere xenon me lupa, ne gjendje shume t...
shes makine Mercedes-Benz Viti 1995, 350.000 Leke (Elbasan)  - automjete e motorra / autovetura Karburanti: Hibrid Ngjyra.....: e zeze Kamjo......: manual Ftohja.....: Kondicioner KM.........: 260000 Shes Mercedes-Benz. Makina ne gjendje shum te mire me impiant sekuencial. Karburanti : Gaz + Benzine Kamio : Manuale Makina shitet per arsye ...
Elbasan, shes makine Mercedes-Benz 220 CDI Viti 2000, 4800 Euro (Elbasan)  - automjete e motorra / autovetura Karburanti: Diezel Ngjyra.....: gri metalizato Kamjo......: automatik Ftohja.....: Kondicioner KM.........: 350000 SHES MERCEDE-BENZ 220 CDI NAFTE. AUTOMATIK , ABS, ESP, SENSOR PARKIMI ,XHAMA ELEKTRIK, PASQYRA ELEKTRIKE, MBYLLJE QENDRORE, SEDILJE ...
ankand makine Ford Mondeo Viti 2010, 7550 Euro (Tirane)  - automjete e motorra / autovetura Karburanti: Benzin Ngjyra.....: Gri Metalizato Kamjo......: Manual Ftohja.....: Klima KM.........: 42127 Tipi Automjetit : Ford Mondeo Lenda Djegese : Benzine Viti Prodhimit : 2010 Kambio : Manuale AirCondition : Clima Ngjyra : Gri Metalixat...
AUTO AGUSTIN shes makine Volkswagen golf 6 viti 2011 1.6 tdi super ekonomik Viti 2011, (Tirane)  - automjete e motorra / autovetura GOLF 6 VITI 2011 1.6 DIEZEL SUPER EKONOMIK 77 MI KILOMETRA I SAPO ARDHUR NE SHQIPERI I SAPO TARGUAR AUTO AGUSTIN ORARI I HAPJES SE PUNES NGA ORA 8 DERI NE OREN 18 ORARI PER TELEFONATA DERI NE OREN 21 FALEMINDERIT PER MIREKUPETIMIN AUTO AGUSTIN PSE TJETER ...
shes makine BMW 320d Viti 2002, 4.500 Euro (Tirane)  - automjete e motorra / autovetura Karburanti: Diezel Ngjyra.....: blu e errët Kamjo......: manual Ftohja.....: Klima Fuqia KW..: 110 KM.........: 180000 MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE . Km JANE ORIGJINALE,TURBINE E RE,SENSOR PARKIMI + SENSOR SHIU.XHAMA ELEKTRIK.LOOK I 2003...
Shes makine Volkswagen New beetle me dogane me targa 3.450 euro (Tirane)  - automjete e motorra / autovetura Karburanti: Diezel Ngjyra.....: e kuqe Kamjo......: manual Ftohja.....: Kondicioner Volkswagen-new beetle me dogane me targa, dokumenta te paguara, Xhama elektrike, sedilje me ngrohje, , me kamio manuale,kondicioner,feneret Xenon, 1.9 nafte Cmimi: ...
shes xhip Land Rover FRELANDER Viti 2000, 4.800 Euro (Tirane)  - automjete e motorra / autovetura Karburanti: Diezel Ngjyra.....: vishnje Kamjo......: manual Ftohja.....: Kondicioner Fuqia KW..: 147 KM.........: 228000 SHITET LAND ROVER FRELANDER,VITI PRODHIMI 2000,FUQI MOTORIKE 1900,DIESEL,NE GJENDJE SHUME TE MIRE,MEKANIKE,MOTORIKE,.PER INFO ...
shes makine Citroen C3 PLURIEL Viti 2003, 3.500 Euro (Tirane)  - automjete e motorra / autovetura Karburanti: Benzin Ngjyra.....: gri metalizato Kamjo......: tiptronik Ftohja.....: Klima Fuqia KW..: 74 KM.........: 132323 SHITET CITROEN C3 PLURIEN 1.6CM3,E SAPO ARDHUR NGA ITALIA,NE GJENDJE SHUM TE MIRE,ME KAMBJO TIPTRONIK,E PERSHTATSHME PER FE...