Shqiperi / automjete e motorra

automjete e motorra

Kerkoo
 
Premte, 15 Gusht, 2014
Beautiful Oferta kredi për të gjithë njerëzit (Devoll, Devoll)  - automjete e motorra / motorre   Ne ju ofrojmë një kredi me kushte të lehtë. Ne   gjithashtu të bëjë investime dhe kredi individëve hyrë   Ne ofrojmë të gjitha llojet e kredive në afat të shkurtër, të mesëm dhe të gjatë. Ne   injorant i doganave tuaj dhe tra...
Beautiful Oferta kredi për të gjithë njerëzit (Librazhd , Librazhd)  - automjete e motorra / motorre   Ne ju ofrojmë një kredi me kushte të lehtë. Ne   gjithashtu të bëjë investime dhe kredi individëve hyrë   Ne ofrojmë të gjitha llojet e kredive në afat të shkurtër, të mesëm dhe të gjatë. Ne   injorant i doganave tuaj dhe tra...
Beautiful Oferta kredi për të gjithë njerëzit (Tirane, Tirane)  - automjete e motorra / motorre Ne ju ofrojmë një kredi me kushte të lehtë. Ne   gjithashtu të bëjë investime dhe kredi individëve hyrë   Ne ofrojmë të gjitha llojet e kredive në afat të shkurtër, të mesëm dhe të gjatë. Ne   injorant i doganave tuaj dhe transf...
Beautiful Oferta kredi për të gjithë njerëzit (Pogradec, Pogradec)  - automjete e motorra / kamione - makineri pune Ne ju ofrojmë një kredi me kushte të lehtë. Ne   gjithashtu të bëjë investime dhe kredi individëve hyrë   Ne ofrojmë të gjitha llojet e kredive në afat të shkurtër, të mesëm dhe të gjatë. Ne   injorant i doganave tuaj dhe transf...
Beautiful Oferta kredi për të gjithë njerëzit (Kukes, Kukes)  - automjete e motorra / pjese kembimi - aksesore   Ne ju ofrojmë një kredi me kushte të lehtë. Ne   gjithashtu të bëjë investime dhe kredi individëve hyrë   Ne ofrojmë të gjitha llojet e kredive në afat të shkurtër, të mesëm dhe të gjatë. Ne   injorant i doganave tuaj dhe tra...
Hëne, 11 Gusht, 2014
shes motora me bateri (korce ,maliq, Korçe)  - automjete e motorra / motorre shes motora me bateri prodhim i vitit 2012 me 12 shpejtesi dhe bateri rezerve, te reja , perdorimi per qytet dhe jashte tij. me te gjitha opsionet , stopa ,drita per naten[3] ,sinjale per drejtim.sedilje qe hapet sa ta duash etj. cmimi shume i arsyeshem
Shtune, 09 Gusht, 2014
shes motora me bateri , viti 2012 (korca -maliq, Korçe)  - automjete e motorra / motorre shes motora me bateri per dalje ne qytet dhe jashte tij me 12 shpejtesi, shume komode dhe te nevojshem familjare.
Enjte, 07 Gusht, 2014
Oferta Beautiful kredi për të gjithë njerëzit (Mallakaster, Mallakaster)  - automjete e motorra / pjese kembimi - aksesore Ne ju ofrojmë një kredi me kushte të lehtë. Ne   gjithashtu të bëjë investime dhe kredi individëve hyrë   Ne ofrojmë të gjitha llojet e kredive në afat të shkurtër, të mesëm dhe të gjatë. Ne   injorant i doganave tuaj dhe transf...
Merkure, 06 Gusht, 2014
ofron Kredi mes veçantë (Gramsh, Gramsh)  - automjete e motorra / furgona - autobuze ofron Kredi mes veçantë Përshëndetje atje Unë jam veçanërisht frëngjisht, I japin para për këdo ndjenjë nevojën për gati Pra, për të gjitha kredi nevojën tuaj në mes të individit privat për të përballuar me vështirësi financ...
ofron Kredi mes veçantë (Has , Has)  - automjete e motorra / kamione - makineri pune ofron Kredi mes veçantë Përshëndetje atje Unë jam veçanërisht frëngjisht, I japin para për këdo ndjenjë nevojën për gati Pra, për të gjitha kredi nevojën tuaj në mes të individit privat për të përballuar me vështirësi financ...
Marte, 29 Korrik, 2014
Shitet New Beetle viti 2006, cabriolete, kamio automatike (Tirane, Tirane)  - automjete e motorra / autovetura Shitet New Beetle viti 2006, cabriolete, kamio automatike, dogane e paguar, pasqyra me sinjale, xhama elektrik, airbag, kondicioner,mp3, lekure Cmimi: 8500 euro Cel: 066 41 300 03
Diele, 20 Korrik, 2014
shes zetorin fendt 105s (fush kruj, Kruje)  - automjete e motorra / kamione - makineri pune shes zetorin fendt 105s 65 kuaj fuqi tek diferencial esht ne gjendje shum te mire tel 0665750639
Marte, 08 Korrik, 2014
Okazion (Elbasan)  - automjete e motorra / autovetura Renault 19, Viti 1990, Motorr 1.6 benzine + gas, 120.000 km. Gjendje te pergjithshme te mire. Cmim i diskutueshem. Cel: 0692136067
Okazion (Durres)  - automjete e motorra / autovetura Renault 19, 1.6 benzine + gas. Viti 1990, ne gjendje te pergjithshme te mire. Cmimi i diskutueshem. Cel : 0692136067
Okazion (Tirane)  - automjete e motorra / autovetura REnault 19, 1.6 benzine + gas. Viti 1990. Ne gjendje te pergjithshme te mire. Cmimi i diskutueshem. Cel: 0692136067
Marte, 10 Qershor, 2014
Mercedes-Benz Regina S430 (tirane, Tirane)  - automjete e motorra / autovetura Ngjyra.....: e zeze Kamjo......: automatik Shitet Mercedes-Benz full opsional me targa CD Cel. : 06641 300 03 cmimi: 4100
Volkswagen new beetle,22.000 km,automat, Viti 2006,dogane e paguar (tirane, Tirane)  - automjete e motorra / autovetura New beetle e sapo ardhur. Dogane e paguar, kamio automatike, kondicioner,viti 2006, 22 mije km, tavan xhami, 2 celsa me panic buton, sedilje lekure dhe me ngrohje, mp3 cmimi: 7600 Cel. : 0664130003
Enjte, 05 Qershor, 2014
Citroen C3 Pluriel 1.4 coupé diesel (Bulqize)  - automjete e motorra / autovetura Citroen C3 Pluriel 1.4 Véhicules utilisés vendreLe kilometragio 86200 km en 2006 à corps 5 portes à hayon catégorie indemnité de réinstallation salon leffet 1 68 ch Diesel Traction Traction échange Manuel a jugé la couleur intérieur blanc gris...
Toyota RAV4 2.2 NAVIRES diesel 2006 (Bulqize)  - automjete e motorra / autovetura NAVIRES Toyota RAV4 2.2 Diesel 2006 Kilométrage 141000 km 2006 carrosserie SUV / tout-terrain Berline version 2.2 NAVIRES Diesel Catégorie fiscale enregistrement première fois    11/09/2006 Garantie: 3 mois de garantie Puissance 136 ch carburan...
Marte, 03 Qershor, 2014
shes makine Volkswagen Golf Viti 1999, 2800 Euro (Durres)  - automjete e motorra / autovetura Karburanti: Benzin Ngjyra.....: jeshile Kamjo......: manual Ftohja.....: Klima Fuqia KW..: 85 KM.........: 217000 Shitet VW Golf '99, 1.4 benzine, 16 valvula, 217000 km, liber i plote sherbimesh ne Gjermani, 4 muaj ne Shqiperi, klima, kambio manua...
shes Mercedes-Benz GLK 220 CDI 4MATIC Viti 2012, 36.000 Euro (Durres)  - automjete e motorra / autovetura Karburanti: Diezel Ngjyra.....: e bardhe Kamjo......: automatik Ftohja.....: Klima Fuqia KW..: 184 KM.........: 17700 Shitet Mercedes-Benz GLK 220 CDI 4MATIC, viti 2012, 17700 km,full options. - Blue Efficency - Liber sherbimesh - Kambio auto...
SHES BENZ-E270CDI AVANGARD-AUTOMAT SUPER FULL me158mij km origjinale Viti 2004,me (TVSH) 9.150 Euro (Durres)  - automjete e motorra / autovetura Karburanti: Diezel Ngjyra.....: e zeze Kamjo......: tiptronik Ftohja.....: Klima Fuqia KW..: 147 KM.........: 158502 Shes Mercedes-Benz Klasi E 270 CDI AVANGARD-AUTOMAT Viti-2004 -MERCEDES-BENZ E270 CDI AVANGARD VITI-2004 -NGJYRA E ZEZE PERL...
shes Mercedes-Benz E 270 CDI-AVANGARD-AUTOMATIKE me(TVSH)me 178mij km origjinale Viti 2000, 4.699 Eu (Durres)  - automjete e motorra / autovetura Karburanti: Diezel Ngjyra.....: e zeze Kamjo......: tiptronik Ftohja.....: Klima Fuqia KW..: 110 KM.........: 185600 Shes Mercedes-Benz Klasi E 270 CDI AVANGARD-AUTOMAT Viti-2000 -MERCEDES-BENZ E270 CDI AVANGARD VITI-2000 -NGJYRA BLU E ERRET...
shes Mercedes-Benz E 320 CDI AVANGARD-AUTOMATIKE Viti 2001,me(TVSH)me 160mij km origjinale 4.350 Eur (Durres)  - automjete e motorra / autovetura Karburanti: Diezel Ngjyra.....: e argjendte Kamjo......: tiptronik Ftohja.....: Klima Fuqia KW..: 147 KM.........: 160360 Shes Mercedes-Benz Klasi E 320 CDI AVANGARD-AUTOMAT Viti-2001 -MERCEDES-BENZ E320 CDI AVANGARD VITI-2001 -NGJYRA ARGJEN...
shes Mercedes-Benz C 270 CDI KAMBIO-AUTOMATIKE me(TVSH) me 172mij km origjinale Viti 2001, 4.399 Eur (Durres)  - automjete e motorra / autovetura Karburanti: Diezel Ngjyra.....: e argjendte Kamjo......: tiptronik Ftohja.....: Klima Fuqia KW..: 110 KM.........: 172040 Shes Mercedes-Benz Klasi C 270 CDI ELEGANCE-AUTOMAT Viti-2001 -MERCEDES-BENZ C 270 CDI ELEGANCE VITI-2001 -NGJYRA ARGJE...

Faqe:
First  1   2   3  Next › Last