Shqiperi / shtëpi e terrene / shes shtëpi

shes shtëpi

Kerkoo
  çmimi: ne
Merkure, 25 Mars, 2015
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Irfan Tomini, prane Karburant Kastratit. (Rr. Irfan Tomini, Tirane) Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Irfan Tomini, prane Karburant Kastratit. Apartament 2+1+1WC+1 depo, me siperfaqe 105m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri, me dokumenta te rregullta pronesie. Orientohet ne Jug-Lindje-Pe...  Euro 66150
Premte, 20 Mars, 2015
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Medar Shtylla, prane Kristal Center. (Rr. Medar Shtylla, Tirane) Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Medar Shtylla, prane Kristal Center. Apartament 2+1+2WC+1Blk, me siperfaqe 125m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, me dokumenta te rregullta pronesie. Orientohet ne Veri. Cmimi 700 Eu...  Lek 87500
Enjte, 19 Mars, 2015
Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Ali Visha, prane shkolles “Mihal Grameno”. (Rr. Ali Visha, Tirane) Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Ali Visha, prane shkolles “Mihal Grameno”. Apartament 1+1+1WC+1Blk, me siperfaqe 57m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues, me dokumenta te rregullta pronesie. Orientohet ne Veri-L...  Euro 43000
Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Muhamet Deliu, prane Restorant Freskut. (Rr. Muhamet Deliu, Tirane) Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Muhamet Deliu, prane Restorant Freskut. Apartament 1+1+1WC+1Blk me siperfaqe 62m2, ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri, me dokumenta te regullta pronesie. Orientohet ne Lindje. Cmimi 37000 Euro. -----------...  Euro 37000
Merkure, 18 Mars, 2015
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Blv. Gjergj Fishta, prane ish Ekspozites. (Blv. Gjergj Fishta, Tirane) Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Blv. Gjergj Fishta, prane ish Ekspozites. Apartament 2+1+dhome gatimi+2WC+2Blk+depo, me siperfaqe 112m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 12-te te nje pallati te ri, me dokumenta te rregullta pronesie. Orientimi Lin...  Lek 145000
Shitet Apartament tek Shkembi Kavajes Golem 1+1 67 m2 - 350 € metri (Shkembi Kavajes, Golem , Durres, Durres) Apartamenti esht i mobiluar kati i dyte me pamje nga perendimi,pallati esht ndertuar 2013 me Hipoteke per me teper me kontaktoni ne e-mail  -
Enjte, 12 Mars, 2015
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Bulevardin Bajram Curri, prane Karburant Kastratit (Bulevardi Bajram Curri, Tirane) Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Bulevardin Bajram Curri, prane Karburant Kastratit. Apartament 2+1+2WC+1Blk, me siperfaqe 105m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri, me dokumenta te rregullta pronesie. Orientohet ne Lindje. ...  Lek 72000
shes shtepi ne Ksamil (Sarande-Ksamil, Sarande) Shitet shtepia me dokumenta dhe posedon hipotek (Tapi)shtepia gjindet ne Ksamil dhe eshte afer detit 200 metra,kurse larg qendres te ksamilit eshte 1000metra.shtepia ka 2dhoma nji guzhine,dhe nji banjo me 48 metra katror.Shtepia ka vend per ndertim 300...  Euro 72000
Diele, 08 Mars, 2015
Shes shtepi (Rr Frosina Plaku , prane klubit partizani, Tirane) Shes nje apartament 119 m2 , ndodhur ne rr Frosina plaku, tek klubi partizani, ne nje kompleks te ri "homeplan".apartamenti perbehet nga dy dhoma, salon I, nje depo, dy banjo, dhe nje ballkon I gjate rreth 10 metra.apartamenti Eshte I mobiluar n...  Euro 110
Premte, 06 Mars, 2015
SHITET VILE (Kombinat, Tirane, Tirane) OKAZION!!! NE KOMBINAT,(TIRANE) SHITET VILE DYKATESHE ME SIPERFAQE KATI 110 M2 DHE 300 METRA TRUALL ME CERTIFIKATE PRONESIE. CMIMI: 90,000 EURO CEL: 0672980662  -
Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Peti, prane Conad. (Rr. Peti, Tirane) Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Peti, prane Conad. Apartament 1+1+1WC+1Blk, me siperfaqe 70m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri. Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar, 1 AC. Orientohet ne Veri-Lindje. Cmimi 80000 E...  Euro 80000
Enjte, 05 Mars, 2015
shes shtepin (lagjia tyneli rrushbull Durres, Durres) Shtepi nje katshe ne Rrashbull te durresit 5 minuta large qytetit 2+1 ,sallon,aneks,banjo,e mobiluar pjeserishte ndertuar 97..,siperfaqe 100m2,+oborr bace 400m2e ghitha 500 m2, ne proces legalizimi ,uje 24 ore,rruge e shtruar asfalte,shitjen e beje per ar...  Euro 44000
Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Skender Luarasi, prane Fushave te Dinamos. (Rr. Skender Luarasi, Tirane) Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Skender Luarasi, prane Fushave te Dinamos. Apartament 3+1+2WC+3Blk me siperfaqe 149m2 i shtruar me pllake, ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri, parkim personal dhe depo. Apartamenti eshte i mobiluar, 1AC, ka d...  Euro 126650
Marte, 03 Mars, 2015
SHES NJE VIL (LAGJA NR 10 durres RRUGA MURAT SEFA N 63 , Durres) KA 440 M KUADRAT TOK DHE VILA ESHTE140 M KUADRAT .(JAN 4 DOMA E 2 BANJO) eshte e ndar ne dy apartamente.  -
Shtune, 28 Shkurt, 2015
OKAZION:shitet ose nderrohet shtepi private2kat 860m² (Rr.Sadik Petrela,pran Venu Club, Tirane) Shitet shtepi private 2kat,me oborr te madh,kati I 2 eshte ndertim I ri,dy dhoma gjumi,2 banjo,3 ballkone te medha,sallon dhe kuzhin.kati 1 kuzhin+aneks,koridor,dhom gjumi,banjo + ballkon I madh.Ose nderrohet me Ampartamen+lek.e gjith hapsira nderteses e...  Euro 250
shes shtepin (lagjia tyneli rrushbull Durres, Durres) Shtepi nje katshe ne Rrashbull te durresit 5 minuta large qytetit 2+1 ,sallon,aneks,banjo,e mobiluar pjeserishte ndertuar 97..,siperfaqe 100m2,+oborr bace 400m2e ghitha 500 m2, ne proces legalizimi ,uje 24 ore,rruge e shtruar asfalte,shitjen e beje per ar...  Euro 44000
OKAZION (fier, Fier) Fier L.1 Maji prane shkolles Jani Bakalli, shitet vilë, 551m2, tarracë, ballkon, oborr, baçe, parking, sip kati 1 120m uji 24 ore me pus. Dokumentacion i rregullt. I pershtatshem per pallat, 115000 Euro I diskutueshem. nr cel 0692654175  Euro 115000
Premte, 27 Shkurt, 2015
Tirana, Shesim Apartament 3+1 Rr. Liqeni i Thate, prane Farit. (Rr. Liqeni i Thate, Tirane) Tirana, Shesim Apartament 3+1 Rr. Liqeni i Thate, prane Farit. Apartament 3+1+2WC+Verande, me siperfaqe 258m2 dhe 100m2 verande, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri, parkimi i perfshire ne cmim, me dokumenta te rregullt...  Lek 275000
Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 100 m² 72.000 Euro (Shkolla e Bashkuar, Tirane) Shitet Apartament, 100 meter2: 2+1 me 2 banjo dhe 2 ballkone. Shtepia eshte ne katin e trete te nje pallati te ri (viti i ndertimit 2009) me ashensor, e shtruar e gjitha me parket dhe e pozicionuar nga dielli. Apartamenti shitet i mobiluar Nu...  Euro 72000
Merkure, 25 Shkurt, 2015
Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 100 m² 72.000 Euro (Tirane, Tirane) Shitet Apartament, 100 meter2: 2+1 me 2 banjo dhe 2 ballkone. Shtepia eshte ne katin e trete te nje pallati te ri (viti i ndertimit 2009) me ashensor, e shtruar e gjitha me parket dhe e pozicionuar nga dielli. Apartamenti shitet i mobiluar Nu...  Euro 72000
Marte, 24 Shkurt, 2015
Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Arkitekt Sinani, prane Klinikes Iraniane. (Rr. Arkitekt Sinani, Tirane) Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Arkitekt Sinani, prane Klinikes Iraniane. Apartament 1+1+1WC+1Blk, me siperfaqe 50m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues, me dokumenta te rregullta pronesie. Orientohet ne Jug-Lindje....  Lek 54000
Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Kont Leopold Bertold, prane Brrylit. (Rr. Kont Leopold Bertold, Tirane) Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Kont Leopold Bertold, prane Brrylit. Apartament 1+1+1WC+1Blk, me siperfaqe 52m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues, me dokumenta te rregullta pronesie. Orientohet ne Perendim. Cmimi...  Euro 50000
Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Gjon Buzuku, prane Viles Gold. (Rr. Gjon Buzuku, Tirane) Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Gjon Buzuku, prane Viles Gold. Apartament 1+1+1WC+1Blk, me siperfaqe 66m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues, 1 AC, me dokumenta te rregullta pronesie. Orientohet ne Lindje. Cmimi 4...  Lek 46000
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Blv. Gjergj Fishta, pas Ekspozites. (Blv. Gjergj Fishta, Tirane) Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Blv. Gjergj Fishta, pas Ekspozites. Apartament 2+1 +1WC+1Blk, me siperfaqe 72m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues, me dokumenta te rregullta pronesie. Orientohet ne Jug. Cmimi 1500 Eur...  Lek 108000
Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Selite e Vjeter, prane Kopshtit Botanik. (Rr. Selite e Vjeter, Tirane) Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Selite e Vjeter, prane Kopshtit Botanik. Apartament 1+1+1WC+1Blk me siperfaqe 79m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, me dokumenta te rregullta pronesie. Orientohet ne Jug. Cmimi 800 E...  Euro 63200

Faqe:
First  1   2   3  Next › Last