Shqiperi / shtëpi e terrene / shes shtëpi

shes shtëpi

Kerkoo
  çmimi: ne
Marte, 17 Maj, 2016
Shitet Apartament 1+1 (Bexhisteni, Shkodër) Sun Real Estate ju mirepret me 0 komision per bleresin. Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 90 m² me vendodhje te Bexhisteni. Apartamenti ndodhet ne katin e VI-te te nderteses, i cili nga ballkoni i tij ofron pamjen e liqenit te Shkodres. Hapesira qe o...  Euro 40500
Apartament 1+1 sip: 54,1 m2 (L. Bashkimi, pranë Postës së Çoles, Vlore) Shitet apartament 1+1 i kompletuar me të gjitha paisjet elektroshtëpiake, vendosur në pallat të ri, në katin e parë banim, dhomë ndenjjeje dhe gatimi, dhomë gjumi, banjë, ballkone në të dy dhomat. I paisur me çertifikatë pronësie. Sipërfaq...  Euro 450
Hëne, 16 Maj, 2016
Shitet Apartament 3+1 (Rruga Gjuhadol, Shkodër) Sun Real Estate ju mirepret me 0 komision per bleresin. Shitet Apartament 3+1 me siperfaqe 172 m², te Ish-Shtepia e Pionerit ( G'juhadol ) i cili ndodhet ne katin e IV te nderteses. Apartamenti eshte ne ndertim e siper persa i perket ambjenteve te bre...  Euro 111800
Shtune, 14 Maj, 2016
Shitet Shtepi Private (Ura Dervishbeg, Shkodër) Sun Real Estate ju mirepret me 0 komision per bleresin Shitet shtepi private 1-kateshe. Shtepia perbehet nga 1 kat banimi dhe oborr, me nje siperfaqe totale prej 82 m²,ku nga keto jane 55 m² banese. Cilesi te baneses: -e mobiluar -e shtrume me...  Euro 60000
Shitet apartament 2+1, tek ish-dyqanet e reja (pranë zonës së Kinoteatrit) (L.29 Nëntori, Rr.V.Kollozi P.1101, Vlore) Apartamenti 2+1, ka sipërfaqe 90 m2 dhe është i rikonstrktuar i gjithi në detaje, ndodhet në katin e V. Apartamenti ka pamje nga rruga kryesore dhe është i pozicionuar në një zonë mjaft të preferuar dhe të qetë për banim. (Pajisur me certifi...  Euro 40000
Shitet Shtepi Private (Rruga Ded Gjon Luli, Shkodër) Sun Real Estate ju mirepret me 0 komision per bleresin. Shitet Vile 3-kateshe me nje siperfaqe toke 315 m² dhe siperfaqe ndertimi + garazh 400 m², me vendodhje ne Rr. "Ded Gjon Luli" afer shkolles austriake "Peter Mahringer", 100 ...  Euro 200000
Premte, 13 Maj, 2016
Shitet apartament 1+1 (Kinema Millenium, Shkoder, Shkodër) Sun Real Estate ju mirepret me 0 komision per bleresin. Shitet apartament 1+1 me nje siperfaqe prej 60 m² e cila ndodhet ne katin e III-te tek pallati pas "Kinema Millenium". Pozicioni i apartamentit eshte mjaft i favorshem pasi ndodhet ne q...  Euro 39000
Enjte, 12 Maj, 2016
Kontakt Shpk:Shitet Apartament 1+1 tek Rezidenca Libeskind-Magnet.al në afërsi të 21 Dhjetorit. (A Frosina Plaku Str 40 Al-1023 Tirana, Tirane) Apartament 1+1 optimal 65m2 ofron zgjidhje funksionale te apartamentit duke maksimalizuar komoditetin në një siperfaqe të reduktuar. Transparenca e fasadës ofron sasine e dritës së nevojshme si dhe mundesinë e shijimit të peisazhit perreth. Kati ...  -
Kontakt Shpk:Shitet Apartament 1+1 tek Rezidenca Libeskind-Magnet.al në afërsi të 21 Dhjetorit. (A Frosina Plaku Str 40 Al-1023 Tirana, Tirane) Apartament 1+1 optimal 65m2 ofron zgjidhje funksionale te apartamentit duke maksimalizuar komoditetin në një siperfaqe të reduktuar. Transparenca e fasadës ofron sasine e dritës së nevojshme si dhe mundesinë e shijimit të peisazhit perreth. Kati ...  -
Kontakt Shpk:Shitet Apartament 1+1 tek Rezidenca Libeskind-Magnet.al në afërsi të 21 Dhjetorit. (A Frosina Plaku Str 40 Al-1023 Tirana, Tirane) Apartament 1+1 optimal 65m2 ofron zgjidhje funksionale te apartamentit duke maksimalizuar komoditetin në një siperfaqe të reduktuar. Transparenca e fasadës ofron sasine e dritës së nevojshme si dhe mundesinë e shijimit të peisazhit perreth. Kati...  -
Kontakt Shpk:Shitet Apartament 1+1 tek Rezidenca Libeskind-Magnet.al në afërsi të 21 Dhjetorit. (A Frosina Plaku Str 40 Al-1023 Tirana, Tirane) Apartament 1+1 me sipërfaqe prej 65 m². Organizimi racional mundëson hapësira funksionale me ajrim natyral dhe ndricim te bollshem. Dhomat jane te lehta per tu mobiluar dhe tualetet kane ventilim natyral. Llozhat kane gjithmonë gjelberim i cili shkri...  -
Kontakt Shpk:Shitet Apartament 2+1 tek Rezidenca Libeskind-Magnet.al në afërsi të 21 Dhjetorit. (A Frosina Plaku Str 40 Al-1023 Tirana, Tirane) Apartament 2+1 me sipërfaqe prej 110 m². Organizimi racional mundëson hapësira funksionale me ajrim natyral dhe ndricim te bollshem. Dhomat jane te lehta per tu mobiluar dhe tualetet kane ventilim natyral. Llozhat kane gjithmonë gjelberim i cili shkr...  -
Kontakt Shpk:Shitet Apartament 2+1 tek Rezidenca Libeskind-Magnet.al në afërsi të 21 Dhjetorit. (A Frosina Plaku Str 40 Al-1023 Tirana, Tirane) Apartament 2+1 me sipërfaqe prej 110 m². Organizimi racional mundëson hapësira funksionale me ajrim natyral dhe ndricim te bollshem. Dhomat jane te lehta per tu mobiluar dhe tualetet kane ventilim natyral. Llozhat kane gjithmonë gjelberim i cili sh...  -
Kontakt Shpk:Shitet Apartament 2+1 tek Rezidenca Libeskind-Magnet.al në afërsi të 21 Dhjetorit. (A Frosina Plaku Str 40 Al-1023 Tirana, Tirane) Apartament 2+1 me sipërfaqe prej 110 m². Organizimi racional mundëson hapësira funksionale me ajrim natyral dhe ndricim te bollshem. Dhomat jane te lehta per tu mobiluar dhe tualetet kane ventilim natyral. Llozhat kane gjithmonë gjelberim i cili shkr...  -
Kontakt Shpk:Shitet Apartament 2+1 tek Rezidenca Libeskind-Magnet.al në afërsi të 21 Dhjetorit. (A Frosina Plaku Str 40 Al-1023 Tirana, Tirane) Apartament 2+1 me sipërfaqe prej 104 m². Organizimi racional mundëson hapësira funksionale me ajrim natyral dhe ndricim te bollshem. Dhomat jane te lehta per tu mobiluar dhe tualetet kane ventilim natyral. Llozhat kane gjithmonë gjelberim i cili sh...  -
Kontakt Shpk:Shitet Apartament 2+1 tek Rezidenca Libeskind-Magnet.al në afërsi të 21 Dhjetorit. (A Frosina Plaku Str 40 Al-1023 Tirana, Tirane) Apartament 2+1 me sipërfaqe prej 101 m². Organizimi racional mundëson hapësira funksionale me ajrim natyral dhe ndricim te bollshem. Dhomat jane te lehta per tu mobiluar dhe tualetet kane ventilim natyral. Llozhat kane gjithmonë gjelberim i cili shkr...  -
Kontakt Shpk:Shitet Apartament 2+1 tek Rezidenca Libeskind-Magnet.al në afërsi të 21 Dhjetorit. (A Frosina Plaku Str 40 Al-1023 Tirana, Tirane) Apartament 2+1 me sipërfaqe prej 101 m². Organizimi racional mundëson hapësira funksionale me ajrim natyral dhe ndricim te bollshem. Dhomat jane te lehta per tu mobiluar dhe tualetet kane ventilim natyral. Llozhat kane gjithmonë gjelberim i cili shkr...  -
Kontakt Shpk:Shitet Apartament 2+1 tek Rezidenca Libeskind-Magnet.al në afërsi të 21 Dhjetorit. (A Frosina Plaku Str 40 Al-1023 Tirana, Tirane) Apartament 2+1 me sipërfaqe prej 101 m². Organizimi racional mundëson hapësira funksionale me ajrim natyral dhe ndricim te bollshem. Dhomat jane te lehta per tu mobiluar dhe tualetet kane ventilim natyral. Llozhat kane gjithmonë gjelberim i cili shkr...  -
Kontakt Shpk:Shitet Apartament 2+1 tek Rezidenca Libeskind-Magnet.al në afërsi të 21 Dhjetorit. (A Frosina Plaku Str 40 Al-1023 Tirana, Tirane) Apartament 2+1 me sipërfaqe prej 96m². Organizimi racional mundëson hapësira funksionale me ajrim natyral dhe ndricim te bollshem. Dhomat jane te lehta per tu mobiluar dhe tualetet kane ventilim natyral. Llozhat kane gjithmonë gjelberim i cili shkrih...  -
Kontakt Shpk:Shitet Apartament 2+1 tek Rezidenca Libeskind-Magnet.al në afërsi të 21 Dhjetorit. (A Frosina Plaku Str 40 Al-1023 Tirana, Tirane) Tipi: Apartament 2+1 me sipërfaqe prej 95 m². Organizimi racional mundëson hapësira funksionale me ajrim natyral dhe ndricim te bollshem. Kati: 6 Orientimi: Veri - Perendim Cel:0674188343  Euro 74955
Kontakt Shpk:Shitet Apartament 2+1 tek Rezidenca Libeskind-Magnet.al në afërsi të 21 Dhjetorit. (A Frosina Plaku Str 40 Al-1023 Tirana, Tirane) Apartament 2+1 me sipërfaqe prej 93 m². Organizimi racional mundëson hapësira funksionale me ajrim natyral dhe ndricim te bollshem. Dhomat jane te lehta per tu mobiluar dhe tualetet kane ventilim natyral. Llozhat kane gjithmonë gjelberim i cili shkri...  Euro 73377
Shitet apartament 2+1 (Xhabije, Shkoder, Shkodër) Sun Real Estate ju mirepret me 0 komision per bleresin. Shitet Apartament 2+1 me nje siperfaqe 65 m², me vendodhje ne Xhabije, L "Salo Halili". Apartamenti ndodhet ne katin e V-te te nderteses. Apartamenti shitet i mobiluar dhe perbehet nga:...  Lek 4500000
Merkure, 11 Maj, 2016
Shitet (Shiroke, Shkodër) Sun Real Estate ju mirepret me 0 komison per bleresin. Shitet Truall me nje siperfaqe prej 7000 m². Ndodhet midis 2 urave ne krah te lumit Buna .Ne nje pjese te truallit eshte ndertuar nje lokal i cili ndodhet rreze malit te Taraboshit. Nderkohe qe an...  Euro 350000
Marte, 10 Maj, 2016
Shitet Shtepi Private (L. Mark Lula, Shkodër) Sun Real Estate ju mirepret me 0 komision per bleresin. Shitet Shtepi Private me nje siperfaqe ndertimi 156 m² e ndertuar ne nje truall me siperfaqe 800 m², me vendodhje ne L."Mark Lula". Shtepia shitet e mobiluar dhe perbehet nga: Kati...  Euro 90000
Hëne, 09 Maj, 2016
Shitet Vile (Rruga Kardinal Mikel Koliqi, Shkodër) Sun Real Estate ju mirepret me 0 komision per bleresin Shitet Vile 3-kateshe e ndertuar ne nje truall me siperfaqe 506 m², me vendodhje ne oborrin e shkolles "Branko Kadia" ( ku kane dhe hyrje te perbashket ). Vila ofron nje siperfaqe te bre...  Euro 220000