Shqiperi / shtëpi e terrene / jap shtepi me qera

jap shtepi me qera

Kerkoo
  qeraja: ne   mq: ne
Marte, 28 Korrik, 2015
Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Pashko Vasa, zona Bllok. (Rruga Pashko Vaso, zona Bllok, Tirane) Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Pashko Vasa, zona Bllok. Apartament 2+1+1WC+1Blk, me siperfaqe 60m2, eshte i shtruar me pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i mobiluar, 1AC, orientohet ne Lindje-Perendim....  60 Euro 300
Shtune, 25 Korrik, 2015
Jepet Shtepi me qera 2+1, tek Rr. Mihal Grameno (Rr. mihal Grameno perballe shkolles se baletit, Tirane) Shtepia ndodhet ne katin e pare te nje te nje vile 2 kateshe, me hyrje te vecante dhe oborr per te parkuar dy makina ose me shume. Shtepia ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, dhe me te qeta, Shtepia eshte e ndare ne 2 dhoma gjumi, 1 sall...  200 Euro 350
Premte, 24 Korrik, 2015
Jepet me qera apartament për aktivitet privat ose banim (rruga e dibres, KOMPLEKSI HALILI, Tirane) Në rrugën e Dibrës te kompleksi Halili jepet me qera 2+1 ne kat të gjashtë banimi me orjentim nga Jugu. Ambjenti është shumë i përshtatshëm për aktivitete private si klinikë, zyra të tipologjive të ndryshme, sallë kursesh, etj. Gjithashtu ...  107 Euro 350
Jepet me qira 2+1 + verande + garazh (Rruga Hamdi Sina, Liqeni i Thate, Tirane) Në një nga zonat në rritje të Tiranës, nga më të qetat e të gjelbëruara. Buzë liqenit të thatë. Në një ndërtim të ri e shumë të mirë. Jepet me qera apartament 2+1 + garazh + verandë me hapsirë të gjerë dhe me pamje fantastike në dr...  110 Euro 500
Shitet apartament 2+1 te rruga Ferit Xhajko (rruga Ferit Xhajko, Tirane) Në rrugën Ferit Xhajko në një zonat më të mira të Tiranës (buzë unazës së vogël) shitet apartament 2+1 në gjendje shumë të mirë. Apartamenti ndodhet në kat të tretë të pallati ekzistues gjashtë katësh. Ambjenti i brendshëm është i...  57 Euro 57000
Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar, te Bryli (Bulevardi Zhan D'Ark, Tirane) Në një zonë të mirë të Tiranës te kryqëzimi i Brylit jepet apartament me qera 1+1 i mobiluar me orientim nga Jugu. Apartamenti është i organizuar në një Dhomë gjumi, korridor, tualet me dritare, ballkon, ambjent ndenjie/gatim dhe një ambjent...  60 Euro 215
Apartament 2+1 i mobiluar me qera përballë Taiwanit (Rruga Ibrahim Rugova, përballë Taiwanit, Tirane) Në zonë qendrore të Tiranës te pallatet Shallvare përballë kompleksit Taiwan jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar. Sipërfaqja e brendëshme është e ndarë në një korridor, një sallon, një ambjent gatimi dy dhoma dhe një tualet. Ambjenti ...  85 Euro 400
JEPET ME QERA !! (Don Bosco, Tirane) Don Bosko prane pallateve "Almak", jepet me qera apartament, kuzhine, dhome gjumi, tualet, korridor, ballkon. E mobiluar te gjitha te reja, kati I i nje shtepie private. , 25.000 Lekë nr kontakti: 0683862155  - -
Enjte, 23 Korrik, 2015
JAP BANESA ME QERA (PLAZH DURRES PRANE HOTEL VIVAS, Durres) Jap me qera apartamente nga 42 m.katror. Shume prane detit.me guzhine ballkone. E te gjitha pajisjet elektroshtepiake.air condicioner.tv.etj.Kati dyte dhe i trete. CMIMET: Qershori dhe shtatori 20€ nata. Korrik-gusht 35€ nata Dhe vjetore shtator-q...  42 Euro 35
Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Bulevardin Gjergj Fishta. (Bulevardi Gjergj Fishta, Tirane) Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Bulevardin Gjergj Fishta. Apartament 1+1+WC+Blk, me siperfaqe 67m2, eshte i shtruar me pllake, ndodhet ne nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 2AC. Cmimi 320 Euro/muaj. ---------------------...  67 Euro 320
Merkure, 22 Korrik, 2015
Jap me Qera 5+2 Shkolla e Baletit/Rruga e Elbasanit (SHKOLLA E BALETIT, Tirane) Jap me qera nje apartament perballe shkolles se balletit (aktualisht Shkolla Kombetare Koreografike) ne Tirane. Apartamenti eshte ne nje pallat i ndertuar ne vitin 1978, ekzistues 3+1 dhe ne 1999 i eshte bere nje shtese prej dy dhomash. Ndodhet ne katin e...  138 Lek 60000
Marte, 21 Korrik, 2015
Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Abdyl Frasheri, zona Bllok. ( Rr. Abdyl Frasheri, zona Bllok., Tirane) Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Abdyl Frasheri, zona Bllok. Apartament 2+1+2WC+Blk, me siperfaqe 120m2, eshte i shtruar me parket, ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 3AC, orientohet ne Jug- Li...  120 Euro 1000
Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Abdyl Frasheri, zona Bllok. (Rruga Abdyl Frasheri, zona Bllok, Tirane) Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Abdyl Frasheri, zona Bllok. Apartament 2+1+2WC+1Blk, me siperfaqe 130m2 eshte i shtruar ne parket, ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 3AC. Orientohet ne Jug- Li...  130 Euro 1100
Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Abdyl Frasheri, zona Bllok. (Rruga Abdyl Frasheri, zona Bllok, Tirane) Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Abdyl Frasheri, zona Bllok.Apartament 2+1+2WC+Blk, me siperfaqe 100m2, eshte i shtruar me pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 3AC, orientohet ...  100 Euro 800
Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Margarita Tutulani. (Rruga Margarita Tutulani, Tirane) Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Margarita Tutulani. Apartament 2+1+1WC+1Blk, me siperfaqe 90m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht I mobiluar, 2AC, orientohet ne Jug. Cmimi 350 Euro/...  90 Euro 350
Shtune, 18 Korrik, 2015
jap me qera (pazari iri te qendra stefan, Tirane) jap shtepi me qera 2dhoma soxhorno dhome femije 2banjo te pazari iri te qendra stefan e kompletuar nr kontakti 0682163361  80 Lek 400
Jap me qera (Tirane, Tirane) am me qera 1+1, kati 2 i nje vile 3 kateshe. 70m kalon kompleksit Magnet Libesking/market conad. kuzhinë me bufe, 1 dhomë, 1 banjo, ballkon, 20000 Lekë /totali/muaj, i diskutueshem. Kontaktoni: 0695628086.  70 Lek 20000
Enjte, 16 Korrik, 2015
Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Shyqyri Brari, prane Kopshtit Zoologjik. (Rruga Shyqyri Brari, Tirane) Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Shyqyri Brari, prane Kopshtit Zoologjik. Apartament 2+1+2WC+1Blk, me siperfaqe 110m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 2 AC. Orientohet n...  110 Euro 500
Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne fillim te Rr. Elbasanit. (Rruga Elbasanit, Tirane) http://http://www.tiranarealestate-al.com/prona-me-qira/1618.html?lang=sq&format=htmlApartament 2+1+1WC+1Blk, me siperfaqe 113 m2 eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 3 AC, ka...  113 Euro 700
Tirane, Japim me Qera Apartament 3+1 ne Rr. Shyqyri Brari, tek Liqenit Artificial. (Rruga Shyqyri Brari, Tirane) http://http://www.tiranarealestate-al.com/prona-me-qira/1923.html?lang=sq&format=htmlApartament 3+1+dhome gatimi+2WC+2Blk, me siperfaqe banimi 149m2, i shtruar me pllake dhe parket ndodhet ne katin e 5 banim te nje pallati te ri. Apartamenti eshte tot...  149 Euro 750
Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Saraceve, prane Sheshit Avni Rustemi. (Rruga Saraceve, Tirane) http://http://www.tiranarealestate-al.com/prona-me-qira/1926.html?lang=sq&format=html Apartament 2+1+1WC+2Blk, me siperfaqe 90m2, I shtruar ne parket, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte I mobiluar, orientohet ne Jug - Pere...  90 Euro 300
Tirane, Japim me Qera Apartament 3+1 ne Rr. 4 Deshmoret, prane gjimnazit Partizani. (Rruga 4 Deshmoret, Tirane) http://http://www.tiranarealestate-al.com/prona-me-qira/1927.html?lang=sq&format=html Apartament 3+1+dhome gatimi+2WC+2Blk, me siperfaqe 130m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht I mobiluar, ...  130 Euro 500
Merkure, 15 Korrik, 2015
Garsoniere dhe Apartamente me Qera (Vlore, Shqiperi, Vlore) Disponoj Garsoniere dhe Apartamente me qera per pushues ne zonen e Ujit te Ftohte Vlore, prane Shkolles se Marines, pallat i ri, 50 m afer Plazhit publik ne Vlore. 1. Garsoniere e kompletuar me kondicionere, lavatrice, kuzhine, uje 24 ore, ballkone, me 1...  20 -
Garsoniere dhe Apartamente me Qera (Vlore, Shqiperi, Vlore) Disponoj Garsoniere dhe Apartamente me qera per pushues ne zonen e Ujit te Ftohte Vlore, prane Shkolles se Marines, pallat i ri, 50 m afer Plazhit publik ne Vlore. 1. Garsoniere e kompletuar me kondicionere, lavatrice, kuzhine, uje 24 ore, ballkone, me 1...  20 -
Marte, 14 Korrik, 2015
Lån erbjudande mellan individer. Följ dina drömmar (Lezhe) Du behöver lån för entreprenad, fastighetsprojekt, skapa ditt eget företag, ihop din egen verksamhet, du har en önskan att uppnå. Du som är i trubbel, du som hade obetalda tidsfrister, du som hade olika problem. jag är inlämnad att hjälpa. Du ...  - Euro 80000