Shqiperi / shtëpi e terrene / jap shtepi me qera

jap shtepi me qera

Kerkoo
  qeraja: ne   mq: ne
Premte, 27 Shkurt, 2015
Tirane, Japim me Qira Apartament 1+1 ne Rr. Gjik Kuqali, prane Stadiumit Dinamo. (Rr. Gjik Kuqali, Tirane) Tirane, Japim me Qira Apartament 1+1 ne Rr. Gjik Kuqali, prane Stadiumit Dinamo. Apartament 1+1+ 2WC+2Blk me siperfaqe 75m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 1 AC, parkimi i perfshi...  - Euro 300
Enjte, 26 Shkurt, 2015
OKAZION Vlora apartaments japim me qera 15 apartamente buze detit te rezidenza qeveritare (midis hotel New york dhe hotel Liro, Vlore) Ne pallat 4 katesh te ndertuar ne 2012 japim me qera per pushime verore 15 apartamente me ballkon te madh me pamje nga deti te gjith te mobiluar me pajisje moderne guzhin te re, kondicioner, tv,frigorifer etj. Apartamentet jan nga 70 dhe 80 meter katror m...  - Euro 25
Marte, 24 Shkurt, 2015
shtepi banimi 2+1 me qera per kohe te gjate. (Perballe Prokurorise se Pergjithshme, , Tirane) 2 + 1 , 2 banjo,ballkon ,e kompletuar plotesisht, me kondicioner,garazhd,i mbyllur me qepen, kati i shtate ,ashensor, me pamje te mrekullueshme nga qendra e Tiranes .Pozicioni prapa 9 kateshve ,ngjitur me ambulancen qendrore ,ndermjet Rruges se "D...  - Euro 400
Hëne, 23 Shkurt, 2015
Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Dibres, prane Selvise. (Rr. Dibres, Tirane) Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Dibres, prane Selvise. Apartament 2+1+2WC+1blk, me siperfaqe 100m2 eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 2 AC. Orinetohet ne Jug. Cmimi...  - Euro 400
Shtune, 21 Shkurt, 2015
JAP ME QERA APARTAMENT 1+1 ,PLAZHI ILIRIA DURRES (plazhi ILIRIA ,DURRES, Durres) JAP ME QERA NJE APARTAMENT 1+1 , 42m2 , PERBALLE HOTEL FLORIDA , E KOMPLETUAR me TV, KUZHINE ME TE GJITHA PAJISJET , TV , FRIGORIFER, LAVATRICE, KONDICIONER,, pa problem uji dhe dritash, nje zone mjaft e preferuar ( e lire pas dates 20 shkurt 2015) TEL...  - Lek 20
Premte, 20 Shkurt, 2015
Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Brigada 8, zona Bllok. (Rr. Brigada 8, Tirane) Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Brigada 8, zona Bllok. Apartament 2+1+ambient gatimi+1WC me siperfaqe 96m2 eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 3 AC. Orientohet ne Lin...  - Euro 600
Marte, 17 Shkurt, 2015
Tirane, Japim me Qira Apartament 1+1 ne Rr. Kavajes, prane ish Samsungut. (Rr. Kavajes., Tirane) Tirane, Japim me Qira Apartament 1+1 ne Rr. Kavajes, prane ish Samsungut. Apartament 1+1+1WC+1Blk, me siperfaqe 85m2 i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 1 AC, orientohet ne Lindje. C...  - Euro 400
Enjte, 12 Shkurt, 2015
2+1 e mobiluar sallon-guzhine (Ali Demi, Tirane) Rr. Todi Shkurti te kompleksi Grand.  - Lek 20000
2+1 e mobiluar saloon-guzhine (Ali Demi, Tirane) Rr. Todi Shkurti te kompleksi Grand.  - Lek 20000
Marte, 10 Shkurt, 2015
Tirane, Japim me Qira Apartament 1+1 ne Rr. Haxhi Dalliu, prane Prokurorise se Tiranes. (Rr. Haxhi Dalliu, Tirane) Tirane, Japim me Qira Apartament 1+1 ne Rr. Haxhi Dalliu, prane Prokurorise se Tiranes. Apartament 1+1+1WC+1Blk, me siperfaqe 78m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 1 AC. Orientohet...  - Euro 300
Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne fillim te Rr. Elbasanit. (Rr. Elbasanit, Tirane) Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne fillim te Rr. Elbasanit. Apartament 2+1+1WC+1Blk, me siperfaqe 113 m2 eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 3 AC, ka mundesi parkimi. Orient...  - Euro 700
Hëne, 09 Shkurt, 2015
Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Medar Shtylla, Prane Lulishtes. (Rr. Medar Shtylla, Tirane) Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Medar Shtylla, Prane Lulishtes. Apartament 2+1+dhome gatimi+2WC+1Blk, me siperfaqe 148m2, i shtruar ne parket, ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 3AC. Orientohe...  - Euro 550
Premte, 06 Shkurt, 2015
Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Brigada 8, zona Bllok. (Rr. Brigada 8, Tirane) Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Brigada 8, zona Bllok. Apartament 2+1+2WC+2BlK me siperfaqe 109m2 eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 11-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 3 AC, orientohet ne Jug-Lindje....  - Euro 650
Marte, 03 Shkurt, 2015
Tirane, Japim me Qira Apartament 1+1 ne Blv. Zogu I, prane Ministrise se Drejtesise. (Blv. Zogu I, Tirane) Tirane, Japim me Qira Apartament 1+1 ne Blv. Zogu I, prane Ministrise se Drejtesise. Apartament 1+1+1WC+1Blk, me siperfaqe 60m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 1 AC. Orientohet ne...  - Euro 220
Hëne, 02 Shkurt, 2015
Lokal me qera (Iliria lagjia 13 plazh Durres perball hotel florid, Durres) JAP ME QERA NJE LOKAL PERBALLE HOTEL FLORIDA , E KOMPLETUAR me Banak, tavolina , kolltuqe , pa problem uji dhe dritash, nje zone mjaft e preferuar ( e lire pas dates 1shkurt 2015)  86 Lek 450
Hëne, 26 Janar, 2015
Jepet Dyqan me Qera (Rr.Bajram Curri, prane pallatit me shigjeta, Tirane) Jepet me qera dyqan 70 m2 i cili ndodhet ne Rr.Bajram Curri,pallati midis pallatit me shiqeta dhe Karburant ‘Kastrati’ ambjenti eshte i pershtatshem per zyra, klinike dentare por mund t pershtatet per cdo lloj biznesi per me shume informacion kontakto...  - Lek 400
Jepet Dyqan me Qera (Rr.Bajram Curri, prane pallatit me shigjeta, Tirane) Jepet me qera dyqan 70 m2 i cili ndodhet ne Rr.Bajram Curri,pallati midis pallatit me shiqeta dhe Karburant ‘Kastrati’ ambjenti eshte i pershtatshem per zyra, klinike dentare por mund t pershtatet per cdo lloj biznesi per me shume informacion kontakto...  - Lek 400
Jepet Dyqan me Qera (Rr.Bajram Curri, prane pallatit me shigjeta, Tirane) Jepet me qera dyqan 70 m2 i cili ndodhet ne Rr.Bajram Curri,pallati midis pallatit me shiqeta dhe Karburant ‘Kastrati’ ambjenti eshte i pershtatshem per zyra, klinike dentare por mund t pershtatet per cdo lloj biznesi per me shume informacion kontakto...  - Lek 400
Premte, 23 Janar, 2015
Jepet Dyqan me Qera ( Rr.Bajram Curri, prane pallatit me shigjeta , Tirane) Jepet me qera dyqan 70 m2 i cili ndodhet ne Rr.Bajram Curri,pallati midis pallatit me shiqeta dhe Karburant ‘Kastrati’ ambjenti eshte i pershtatshem per zyra, klinike dentare por mund t pershtatet per cdo lloj biznesi per me shume informacion kontakto...  - Euro 400
Enjte, 15 Janar, 2015
jepet apartament me qera. (perballe Flashipit sheshi nish goma e vjeter., Durres) Shtepia eshte 124m2 me2 dhoma gjumi sallon dhe 2 ballkone qe shikojne diellin dhe portin, 2banja shtepia ehte e kompletuar ka sallon ,ka sobe, ka lavatrice ka frigorifer Ka dullape nje banje eshte me hidromasazh ,xhakuzi, tjetra me pllak,te interesuarit t...  - Lek 250
Merkure, 14 Janar, 2015
Apartamenti me qera 1+1 te komuna e parisit (komuna e parisit , Tirane) Jepet apartamenti me qera 1+1 i mobiluar me mundesi parkimi Kontacto 42248555 692111915 cmimi 250 euro  - -
Hëne, 12 Janar, 2015
Jepet Dyqan me Qera ( Rr.Bajram Curri, prane pallatit me shiqeta, Tirane) Jepet me qera dyqan 70 m2 i cili ndodhet ne Rr.Bajram Curri,pallati midis pallatit me shiqeta dhe Karburant ‘Kastrati’ ambjenti eshte i pershtatshem per zyra, klinike dentare por mund t pershtatet per cdo lloj biznesi per me shume informacion kontakto...  - Euro 400
Apartament me qera (Unaza e re tirane, Tirane) Jap apartament me qera totalisht te kompletuar buz rruges kryesore unaza e re rruga teodor keko pallat i sapo ndertuar cel 0696999976  80 -
Premte, 09 Janar, 2015
Apartament dupleks me hyrje individuale (Rezidenca KODRAeDiellit, Tirane) Rezidenca KODRA e DIELLIT jepet me qera apartament, kati II, 190m2, 3 dhoma, 2 banjo, pamje panoramike, hyrje individuale, nencati, oxhak, mobilim total, 4 A/C, parket kati 2, perfunduar iri, ballkon, oborr, 1200 Euro /totali/muaj, i diskutueshem. Kontakt...  190 Euro 1200
Merkure, 07 Janar, 2015
Jap me qera, 1+1, e mobiluar (Ish Parku Autobuzave, Rr Bab Rexha,Blloku i Vilave, Tirane) Kati i pare i nje vile, 1+1 e mobiluar. Dhome gjumi, dy divane, sobe, frigorifer, lavatrice,tv. Cel:0692340160  230 -

Faqe:
First  1   2  Next › Last