Shqiperi / shtëpi e terrene

shtëpi e terrene

Kerkoo
 
Hëne, 30 Mars, 2015
Tirane, Japim me Qira Apartament 1+1 ne Rr. Kavajes, prane Qendres Globe. (Rr. Kavajes., Tirane)  - shtëpi e terrene / jap shtepi me qera Tirane, Japim me Qira Apartament 1+1 ne Rr. Kavajes, prane Qendres Globe. Apartament 1+1+1WC+1Blk, me siperfaqe 75m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 2 AC. Orientohet ne Jug-...
Shtune, 28 Mars, 2015
APARTAMENT ME QERA NE QENDER TE TIRANES (TIRANE,MBRAPA 15-KATSHIT, Tirane)  - shtëpi e terrene / jap shtepi me qera JAP ME QERA NJA APARTAMENT 64m2 TE KOMPLETUAR ME TE GJITHA PAJISJET ELEKTROSHTEPIKE , TV, FRIGORIFER ,LAVATRICE , KONDICONER, SI EDHE KUZHINE E KOMPLETUAR. VENDNDODHJA : RRUGA BARDHOK BIBA , MBRAPA 15_KATSHIT (TIRANA INTERNATIONAL HOTEL), KATI 11 ME ASHEN...
Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Elbasanit, prane Fakultetit Ekonomik. (Rr. Elbasanit, Tirane)  - shtëpi e terrene / jap shtepi me qera Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Elbasanit, prane Fakultetit Ekonomik. Apartament 2+1+2WC+Verande me siperfaqe 140m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 3-te te nje vile 3 kat. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 3 AC, orientohet ne Ju...
Ambjente me qera Terminali i Udhetareve Berat (Berat)  - shtëpi e terrene / biznese - magazina - zyre Terminali i Udhetareve Berat ju ofron ambjente me qera te reja dhe mjaft komode per zhvillimin e biznesit tuaj. Ambjentet jane mjaft te pershtatshme per zyra dhe agjensi turistike . Jeni te mirepritur te na vizitoni prane ambjenteve tona. Cmimi i arsyeshe...
Enjte, 26 Mars, 2015
Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Fortuzi, prane Fakultetit te Shkencave te Natyres (Rr. Fortuzi, Tirane)  - shtëpi e terrene / jap shtepi me qera Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Fortuzi, prane Fakultetit te Shkencave te Natyres. Apartament 2+1+1WC+1Blk me siperfaqe 95m2, i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar,...
Tirane, Japim me Qira Dyqan ne Rr. Reshit Collaku. (Rr. Reshit Collaku, Tirane)  - shtëpi e terrene / biznese - magazina - zyre Tirane, Japim me Qira Dyqan ne Rr. Reshit Collaku. Dyqan me siperfaqe 42m2, i shtruar ne pllake ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Dyqani organizohet ne 1 hapesire dhe 1 WC, ka pamje nga rruga kryesore dhe mundesi reklamimi. Cmimi 750 Euro/mua...
Tirane, Japim me Qira Zyre ne Rr. Kavajes, prane Spitalit Gjerman. (Rr. Kavajes, Tirane)  - shtëpi e terrene / biznese - magazina - zyre Tirane, Japim me Qira Zyre ne Rr. Kavajes, prane Spitalit Gjerman. Ambient me siperfaqe 106m2, i shtruar ne pllake ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 3 zyra, 2 WC dhe 1 Blk, ka pamje nga rruga kryesore dhe mundesi reklam...
Merkure, 25 Mars, 2015
Tirane, Japim me Qira Vile 2 kat ne Petrele, prane TEG. (Petrele, Tirane)  - shtëpi e terrene / jap shtepi me qera Tirane, Japim me Qira Vile 2 kat ne Petrele, prane TEG. Vile 2 kat me siperfaqe 380m2 dhe oborr me siperfaqe 500m2, eshte e shtruar ne pllake dhe parket. Vila organizohet ne: Kati i 1-re ka 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje dhe 1WC. Kati i 2-te ka 2 dhoma gju...
Tirane, Japim me Qira Apartament 1+1 ne Rr. Him Kolli, prane Rr. Kavajes. (Rr. Him Kolli, Tirane)  - shtëpi e terrene / jap shtepi me qera Tirane, Japim me Qira Apartament 1+1 ne Rr. Him Kolli, prane Rr. Kavajes. Apartament 1+1+1WC+2Blk, me siperfaqe 74m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 1 AC. Orientohet ne Lindje-Per...
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Irfan Tomini, prane Karburant Kastratit. (Rr. Irfan Tomini, Tirane)  - shtëpi e terrene / shes shtëpi Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Irfan Tomini, prane Karburant Kastratit. Apartament 2+1+1WC+1 depo, me siperfaqe 105m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri, me dokumenta te rregullta pronesie. Orientohet ne Jug-Lindje-Pe...
Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Irfan Tomini, prane Karburant Kastrati. (Rr. Irfan Tomini, Tirane)  - shtëpi e terrene / biznese - magazina - zyre Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Irfan Tomini, prane Karburant Kastrati. Ambient me siperfaqe 76m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 1 WC, ka pamje nga rruga kryesore dhe mundes...
SHES TOKE (BERXULLE TIRANE, Tirane)  - shtëpi e terrene / terren ne shitje SHES TOKE NE BERXULLE (FUSHE) TIRANE ME SIP 13.200 M2 ME CERTIFIKATE TE RREGULLT. PER INFORMACIONE KONTAKTONE NE NUMRAT E TELEFONIT 0682287643 OSE 0692673296
MAGAZINE ME QERA (AFER CITY PARC DHE UNIVERS VITRINA, Tirane)  - shtëpi e terrene / biznese - magazina - zyre MAGAZINE ME QERA AFER CITY PARC ME SIP 1800 m2 DY KATESHE ME OBORR 1350 m2. PER CDO LLOJ AKTIVITETI DOKUMENTACION TE RREGULLT. NDERTESE BASHKOHORE E VITIT 2015 . KONTAKTONI NE TEL 0682287643 OSE EMAIL liri71@libero.it,
Hëne, 23 Mars, 2015
Tirane, Japim me Qira Ambient Zyre ne Rr. Ismail Qemali, zona Bllok. (Rr. Ismail Qemali, Tirane)  - shtëpi e terrene / biznese - magazina - zyre Tirane, Japim me Qira Ambient Zyre ne Rr. Ismail Qemali, zona Bllok. Ambient me siperfaqe 50m2 eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 2 zyra dhe 1 WC, eshte i mobiluar, 1 AC, ka pamje nga rruga kry...
Tirane, Japim me Qira Zyre ne Bulevardin Gjergj Fishta, prane ish Ekspozites. (Bulevardin Gjergj Fishta, Tirane)  - shtëpi e terrene / biznese - magazina - zyre Tirane, Japim me Qira Zyre ne Bulevardin Gjergj Fishta, prane ish Ekspozites. Ambient me siperfaqe 120m2, i shtruar ne pllake ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 4 zyra dhe 2 WC. Orientohet ne Jug-Perendim. Cmimi 350 Eur...
Shtune, 21 Mars, 2015
Hotel IRDI (Durres/ Golem, Durres)  - shtëpi e terrene / jap dhoma me qera Jap me qera dyqan 100m2. 5 vite ka qene me qera casino. Aktualisht eshte i lire. Ndodhet buze rruges kryesore 20m larg detit. Adresa: Rruga "Detit" 30m larg policise dhe rrethrrotullimit Golem plazh. Nr. tel. 0692288199
Tirane, Japim me Qira Ambient Zyre ne Rr. Abdyl Frasheri, zona Bllok. (Rr. Abdyl Frasheri, zona Bllok, Tirane)  - shtëpi e terrene / biznese - magazina - zyre Tirane, Japim me Qira Ambient Zyre ne Rr. Abdyl Frasheri, zona Bllok. Ambient me siperfaqe 120m2, i shtruar ne pllake dhe parket ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues. Ambienti organizohet ne 5 zyra dhe 1 WC, eshte i pajisur me 2 AC. Zyra ka pa...
Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Sulejman Delvina, prane Stadiumit Dinamo (Rr. Sulejman Delvina, Tirane)  - shtëpi e terrene / jap shtepi me qera Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Sulejman Delvina, prane Stadiumit Dinamo. Apartament 2+1+2WC+2Blk, me siperfaqe 115m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 2AC, orientohet n...
Premte, 20 Mars, 2015
Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Elbasanit, prane Ambasades Amerikane. (Rr. Elbasanit, Tirane)  - shtëpi e terrene / jap shtepi me qera Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Elbasanit, prane Ambasades Amerikane. Apartament 2+1+1WC+1Blk, me siperfaqe 105m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 1 AC. Orientohet ne L...
Tirane, Japim me Qira Ambient Zyre ne Blv. Zogu I, prane Ministrise se Drejtesise. (Blv. Zogu I, Tirane)  - shtëpi e terrene / biznese - magazina - zyre Tirane, Japim me Qira Ambient Zyre ne Blv. Zogu I, prane Ministrise se Drejtesise. Ambient me siperfaqe 200m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues. Ambienti organizohet ne 6 zyre dhe 6 WC. Orientohet ne Perendim. Cmimi ...
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Medar Shtylla, prane Kristal Center. (Rr. Medar Shtylla, Tirane)  - shtëpi e terrene / shes shtëpi Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Medar Shtylla, prane Kristal Center. Apartament 2+1+2WC+1Blk, me siperfaqe 125m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, me dokumenta te rregullta pronesie. Orientohet ne Veri. Cmimi 700 Eu...
Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Shyqyri Brari, prane Kopshtit Zoologjik. (Rr. Shyqyri Brari, Tirane)  - shtëpi e terrene / jap shtepi me qera Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Shyqyri Brari, prane Kopshtit Zoologjik. Apartament 2+1+2WC+1Blk, me siperfaqe 110m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 2 AC. Orientohet n...
Enjte, 19 Mars, 2015
Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Ali Visha, prane shkolles “Mihal Grameno”. (Rr. Ali Visha, Tirane)  - shtëpi e terrene / shes shtëpi Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Ali Visha, prane shkolles “Mihal Grameno”. Apartament 1+1+1WC+1Blk, me siperfaqe 57m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues, me dokumenta te rregullta pronesie. Orientohet ne Veri-L...
Tirane, Japim me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Pjeter Bogdani, zona Bllok. (Rr. Pjeter Bogdani, Tirane)  - shtëpi e terrene / jap shtepi me qera Tirane, Japim me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Pjeter Bogdani, zona Bllok. Apartament 3+1+2WC+1Blk, me siperfaqe 150m2, i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallat te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 2AC. Orientohet ne Li...
Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Muhamet Deliu, prane Restorant Freskut. (Rr. Muhamet Deliu, Tirane)  - shtëpi e terrene / shes shtëpi Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Muhamet Deliu, prane Restorant Freskut. Apartament 1+1+1WC+1Blk me siperfaqe 62m2, ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri, me dokumenta te regullta pronesie. Orientohet ne Lindje. Cmimi 37000 Euro. -----------...