Shqiperi / shtëpi e terrene

shtëpi e terrene

Kerkoo
 
Premte, 06 Mars, 2015
SHITET VILE (Kombinat, Tirane, Tirane)  - shtëpi e terrene / shes shtëpi OKAZION!!! NE KOMBINAT,(TIRANE) SHITET VILE DYKATESHE ME SIPERFAQE KATI 110 M2 DHE 300 METRA TRUALL ME CERTIFIKATE PRONESIE. CMIMI: 90,000 EURO CEL: 0672980662
Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Peti, prane Conad. (Rr. Peti, Tirane)  - shtëpi e terrene / shes shtëpi Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Peti, prane Conad. Apartament 1+1+1WC+1Blk, me siperfaqe 70m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri. Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar, 1 AC. Orientohet ne Veri-Lindje. Cmimi 80000 E...
Enjte, 05 Mars, 2015
shes shtepin (lagjia tyneli rrushbull Durres, Durres)  - shtëpi e terrene / shes shtëpi Shtepi nje katshe ne Rrashbull te durresit 5 minuta large qytetit 2+1 ,sallon,aneks,banjo,e mobiluar pjeserishte ndertuar 97..,siperfaqe 100m2,+oborr bace 400m2e ghitha 500 m2, ne proces legalizimi ,uje 24 ore,rruge e shtruar asfalte,shitjen e beje per ar...
Jap me qira 1+1 (Rr.Don Bosko, Tirane)  - shtëpi e terrene / jap shtepi me qera Rr. "Don Bosko" Prane restorant "Gjelit", jepet me qera apartament, kati III, me ashensor, kuzhine e kompletuar, 1 dhomë, 1 banjo, arredim bashkekohor + Tarrace 50 m² +2 kondicionere, 23000 Lekë /totali/muaj, i diskutueshem. Kontakt...
Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Skender Luarasi, prane Fushave te Dinamos. (Rr. Skender Luarasi, Tirane)  - shtëpi e terrene / shes shtëpi Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Skender Luarasi, prane Fushave te Dinamos. Apartament 3+1+2WC+3Blk me siperfaqe 149m2 i shtruar me pllake, ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri, parkim personal dhe depo. Apartamenti eshte i mobiluar, 1AC, ka d...
Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Sami Frasheri, prane Sheshit Willson. (Rr. Sami Frasheri, Tirane)  - shtëpi e terrene / biznese - magazina - zyre Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Sami Frasheri, prane Sheshit Willson. Ambient me siperfaqe 173m2 ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 2 WC, ka pamje nga rruga kryesore dhe mundesi reklamimi, me dokumen...
Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Grigor Heba, prane Kompleksit Dinamo. (Rr. Grigor Heba, Tirane)  - shtëpi e terrene / jap shtepi me qera Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Grigor Heba, prane Kompleksit Dinamo. Apartament 2+1+dhome gatimi+2WC+1Blk+2depo, me siperfaqe 130m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 1 ...
Marte, 03 Mars, 2015
SHES NJE VIL (LAGJA NR 10 durres RRUGA MURAT SEFA N 63 , Durres)  - shtëpi e terrene / shes shtëpi KA 440 M KUADRAT TOK DHE VILA ESHTE140 M KUADRAT .(JAN 4 DOMA E 2 BANJO) eshte e ndar ne dy apartamente.
Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Bogdaneve, prane Minibashkise Nr. 10. (Rr. Bogdaneve, Tirane)  - shtëpi e terrene / jap shtepi me qera Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Bogdaneve, prane Minibashkise Nr. 10. Apartament 2+1+2WC+1Blk, me siperfaqe 110m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 3 AC. Orientohet ne P...
Tirane, Japim me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Elbasanit, prane Fakultetit Ekonomik. (Rr. Elbasanit, Tirane)  - shtëpi e terrene / jap shtepi me qera Tirane, Japim me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Elbasanit, prane Fakultetit Ekonomik. Ambient 3+1+2WC+1Blk, me siperfaqe 180m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 3-te te nje Vile. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 3 AC, oxhak funksional. Ori...
Tirane, jap me qera Vile 3+1+A+BLK Kati 2, 80 m² (sauk, Tirane)  - shtëpi e terrene / jap shtepi me qera Ville private 4-kateshe ne Sauk(Tirane) afer shkolles policise 5 min nga qyteti studentit, jepet me qira kati i dyte 3+1(momentalisht nuk eshte i mobiluar) me kerkes mund te mobilohet per nje koh shum te shkurter. Me nje Sip. 80 m2.
 apartamenti ofron 3...
Hëne, 02 Mars, 2015
Tirane, Japim me Qira Ambient Biznesi ne Rr. Durresit, prane Ministrise se Arsimit. (Rr. Durresit, Tirane)  - shtëpi e terrene / biznese - magazina - zyre Tirane, Japim me Qira Ambient Biznesi ne Rr. Durresit, prane Ministrise se Arsimit. Ambient me siperfaqe 100m2, i shtruar me parket, ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 1 WC, eshte i pajisur me 1 AC. Orient...
Diele, 01 Mars, 2015
apartament me qira. nga 1 maj- 30shtator!!! (ruga e ksamilit, Sarande)  - shtëpi e terrene / jap shtepi me qera jap me qira hurien ne katin e 3 ne nje pallat te ri,ne ane te ruges mbi kampin e shtetit(ruga per ne ksamil)nje vend i qet, 5 minuta larg nga qendra,hurija ka 2 dhoma gjumi, sallon, kuzin,banio.74m2.esht nje hurije e plocuar me te githa nevojat qe munde...
Shtune, 28 Shkurt, 2015
OKAZION:shitet ose nderrohet shtepi private2kat 860m² (Rr.Sadik Petrela,pran Venu Club, Tirane)  - shtëpi e terrene / shes shtëpi Shitet shtepi private 2kat,me oborr te madh,kati I 2 eshte ndertim I ri,dy dhoma gjumi,2 banjo,3 ballkone te medha,sallon dhe kuzhin.kati 1 kuzhin+aneks,koridor,dhom gjumi,banjo + ballkon I madh.Ose nderrohet me Ampartamen+lek.e gjith hapsira nderteses e...
shes shtepin (lagjia tyneli rrushbull Durres, Durres)  - shtëpi e terrene / shes shtëpi Shtepi nje katshe ne Rrashbull te durresit 5 minuta large qytetit 2+1 ,sallon,aneks,banjo,e mobiluar pjeserishte ndertuar 97..,siperfaqe 100m2,+oborr bace 400m2e ghitha 500 m2, ne proces legalizimi ,uje 24 ore,rruge e shtruar asfalte,shitjen e beje per ar...
OKAZION (fier, Fier)  - shtëpi e terrene / shes shtëpi Fier L.1 Maji prane shkolles Jani Bakalli, shitet vilë, 551m2, tarracë, ballkon, oborr, baçe, parking, sip kati 1 120m uji 24 ore me pus. Dokumentacion i rregullt. I pershtatshem per pallat, 115000 Euro I diskutueshem. nr cel 0692654175
jepet garsoniere me qera (rruga e durrsit / mihal duri, Tirane)  - shtëpi e terrene / jap dhoma me qera Jepet garsoniere me qera per student,perball ish ambasades jugosllave,rruga mihal duri posht ministrise se arsimit. Cmimi 16 000 leke te reja. Kontakt: 0697675768
Premte, 27 Shkurt, 2015
Tirana, Shesim Apartament 3+1 Rr. Liqeni i Thate, prane Farit. (Rr. Liqeni i Thate, Tirane)  - shtëpi e terrene / shes shtëpi Tirana, Shesim Apartament 3+1 Rr. Liqeni i Thate, prane Farit. Apartament 3+1+2WC+Verande, me siperfaqe 258m2 dhe 100m2 verande, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri, parkimi i perfshire ne cmim, me dokumenta te rregullt...
Tirane, Japim me Qira Apartament 1+1 ne Rr. Gjik Kuqali, prane Stadiumit Dinamo. (Rr. Gjik Kuqali, Tirane)  - shtëpi e terrene / jap shtepi me qera Tirane, Japim me Qira Apartament 1+1 ne Rr. Gjik Kuqali, prane Stadiumit Dinamo. Apartament 1+1+ 2WC+2Blk me siperfaqe 75m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 1 AC, parkimi i perfshi...
Tirane, Japim me Qira Ambient Biznesi ne Rr. Ibrahim Rugova, zona Bllok. (Rr. Ibrahim Rugova, Tirane)  - shtëpi e terrene / biznese - magazina - zyre Tirane, Japim me Qira Ambient Biznesi ne Rr. Ibrahim Rugova, zona Bllok. Ambient me siperfaqe 70m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, me sistem qendror aspirim-kondicionimi. Ambienti ka pamje nga rruga kryesore dhe mundesi...
Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 100 m² 72.000 Euro (Shkolla e Bashkuar, Tirane)  - shtëpi e terrene / shes shtëpi Shitet Apartament, 100 meter2: 2+1 me 2 banjo dhe 2 ballkone. Shtepia eshte ne katin e trete te nje pallati te ri (viti i ndertimit 2009) me ashensor, e shtruar e gjitha me parket dhe e pozicionuar nga dielli. Apartamenti shitet i mobiluar Nu...
Enjte, 26 Shkurt, 2015
OKAZION Vlora apartaments japim me qera 15 apartamente buze detit te rezidenza qeveritare (midis hotel New york dhe hotel Liro, Vlore)  - shtëpi e terrene / jap shtepi me qera Ne pallat 4 katesh te ndertuar ne 2012 japim me qera per pushime verore 15 apartamente me ballkon te madh me pamje nga deti te gjith te mobiluar me pajisje moderne guzhin te re, kondicioner, tv,frigorifer etj. Apartamentet jan nga 70 dhe 80 meter katror m...
OKAZION Vlora apartaments japim me qera 15 apartamente buze detit te rezidenza qeveritare (midis hotel New york dhe hotel Liro, Vlore)  - shtëpi e terrene / jap dhoma me qera Ne pallat 4 katesh te ndertuar ne 2012 japim me qera per pushime verore 15 apartamente me ballkon te madh me pamje nga deti te gjith te mobiluar me pajisje moderne guzhin te re, kondicioner, tv,frigorifer etj. Apartamentet jan nga 70 dhe 80 meter katror m...
OKAZION Vlora apartaments japim me qera 15 apartamente buze detit te rezienza qeveritare (midis hotel New york dhe hotel Liro, Vlore)  - shtëpi e terrene / shtepi e kabina per pushime Ne pallat 4 katesh te ndertuar ne 2012 japim me qera per pushime verore 15 apartamente me ballkon te madh me pamje nga deti te gjith te mobiluar me pajisje moderne guzhin te re, kondicioner, tv,frigorifer etj. Apartamentet jan nga 70 dhe 80 meter katror m...
Merkure, 25 Shkurt, 2015
ish DOLCE VITA (Korce, Korçe)  - shtëpi e terrene / biznese - magazina - zyre Jepet me Qira, lokal bul Republika,Korce, 205 m2, në gjëndje shumë të mirë, me pamje të pafund, e mobiluar, parking, lartësia 6 m m., objekti ndodhet ne qender te Korces ngjitur me NBG BANK, cmimi 3,500 €, tel 0697709777